رییس سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

قیمت بلیت هواپیما افزایش نمی یابد

قیمت بلیت هواپیما افزایش نمی یابد

به گزارش هم پیما رئیس سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: مقرر شده در چارچوب كمیته ای در ستاد ملی مقابله با كرونا ارز نیمایی به ایرلاین های اختصاص دهیم تا قیمت بلیت هواپیما افزایش نیابد.


تورج دهقانی زنگنه در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال جلسات و مذاکرات صورت گرفته وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا کمیته ای در ستاد ملی مقابله با کرونا زیر نظر کمیته هوانوردی تشکیل گردد تا هزینه های ارزی و ریالی ایرلاین ها جبران شود و آنها بتوانند بدون افزایش قیمت بلیت هواپیما به حیات خود ادامه دهند.
وی ادامه داد: یکی از تصمیماتی که تا کنون برای پیشگیری از افزایش قیمت بلیت هواپیما اتخاذ شده این است که از راه ستاد ملی مقابله با کرونا برای ایرلاین ها ارز نیمایی تأمین نماییم و بخشی را هم بعنوان منابع ریالی در اختیار آنها قرار دهیم تا هزینه های افزایش یافته آنها بگونه ای جبران شود.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: تا کنون در این حوزه برنامه ریزی برای جبران هزینه های ارزی و ریالی شرکت های هواپیمایی انجام شده است و در ادامه باید به دنبال تصویب و ابلاغ آن در ستاد ملی مقابله با کرونا باشیم.
البته زنگنه اواخر هفته گذشته هم در حاشیه بازدید از از کانترها و مراحل پذیرش مسافر در ترمینال های ۱ و ۲، ایرساید، اتوبوس ها و رمپ فرودگاه مهرآباد و همینطور پروازهای در حال انجام برخی شرکت های هواپیمایی اعلام نموده بود: هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و پول این صندلی های خالی از مسافران دریافت نخواهد شد.
منبع:

1399/08/06
22:30:30
5.0 / 5
1405
تگهای خبر: ارز , پرواز , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما