معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور خبر داد

تکمیل پروژه سد بلوبین تا آخر سال آینده

تکمیل پروژه سد بلوبین تا آخر سال آینده

به گزارش هم پیما زنجان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور اظهار داشت: تکمیل پروژه سد بلوبین در استان زنجان تا آخر سال آینده به انجام می رسد.امیرحسین مدنی عصر امروز (۲۷ آبان ماه) در جلسه شورای اداری شهرستان ایجرود، اظهار نمود: بنا بر موقعیت های به وجود آمده، مشکلات گوناگونی در جامعه وجود دارد که نیازمند کوشش برای اصلاح آن است، به همین خاطر هدف از سفر به شهرستان ها، اجرای مصوبات است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه سد بلوبین در استان زنجان تا آخر سال آینده به انجام می رسد، اضافه کرد: تعیین آب برای خط صنعت، تکمیل پروژه های مرکز بهداشت در سه روستای شهرستان ایجرود و تکمیل پروژه سالن آمفی تئاتر، همچون مصوبات سفر به این شهرستان است.

این مسئول تصریح کرد: اشتغال در چند وجه در مجموعه های موجود شهرستان فعال بوده که می توانند با توان بیشتری با حل مشکلات به راه خود ادامه دهند.

نماینده مردم ماه نشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی هم در ادامه این جلسه، در ارتباط با پروژه سد بلوبین، اظهار نمود: پروژه سد بلوبین ۶۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با تأمین اعتبار، سال آینده این نقطه سد به آبگیری می رسد و با استفاده از تسهیلات میتوان آب آشامیدنی روستاهای ایجرود را برای تکمیل پروژه سد تأمین کرد.

سید مرتضی خاتمی با اشاره به اینکه به کارگیری نیروهای بومی در منطقه لازم و ضروری بوده که امیدواریم با اهتمام مسؤلان، این مهم به انجام برسد، اضافه کرد: برای توسعه و تعریض جاده با پیگیری های اتفاق افتاده، جاده زنجان به بیجار امروز به این مرحله رسیده که شاهد افتتاح ۳۶ کیلومتر از این پروژه بودیم.

وی با اشاره به اینکه با شکل گیری راه های مواصلاتی، خیلی از خدمات شکل می گیرد، به همین خاطر توسعه راه ها باید در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: تابحال صد میلیون دُز واکسن کرونا تزریق شده که برکات آن در جامعه قابل لمس است.

امام جمعه زرین آباد هم در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک تحول تاریخی بود که مسیر تاریخ را عوض کرد، افزود: ثبات و امنیت امروز ایران همچون آثار و برکات انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام محمدباقر مقدمی با تکیه بر این که مسؤلان وظیفه خویش را در برابر مردم بیشتر از پیش انجام دهند، اضافه کرد: مردم ولی نعمت مسؤلان هستند و باید در جهت رفع مشکلات مردم گام های اساسی برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان هنگامی که از طریق های مختلف موفق به شکست ایران اسلامی نشدند، بر روی نقطه قوت نظام که پشتوانه مردمی بوده متمرکز شدند که خویش را در عرصه های مختلف نشان می دهد، تصریح کرد: اتحاد و همدلی مردم و مسؤلان، هیمنه دشمنان را در هم می شکند و بصیرت و آگاهی، پاسخ دندان شکنی به توطئه و یاوه گویی دشمنان این نظام است.

گفتنی است در مسافرت یک روزه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور به شهرستان ایجرود، از شرکت روی خاورمیانه و پتروشیمی زنجان بازدید به عمل آمد.منبع:

1400/08/28
22:28:53
5.0 / 5
214
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , جت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما