تا اوایل آذرماه ۱۴۰۰

خدمات شهری پردیس به شهرداری واگذار می شود

خدمات شهری پردیس به شهرداری واگذار می شود

هم پیما: طبق توافقاتی که صورت گرفته تا اوایل آذرماه خدمات شهری در فازهای 5، 8، 9 و 11 شهر جدید پردیس از شرکت عمران به شهرداری محول می شود که می تواند به افزایش کیفیت خدمات در این فازها بیانجامد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، بامداد امروز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ طی نشستی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس، شهردار و مدیران شهرداری پردیس، توافقات نهایی برای واگذاری فازهای این شهر به شهرداری صورت گرفت و قرار شد تا اوایل آذرماه تحویل و تحول فازهای مسکن مهر از شرکت عمران به شهرداری بصورت رسمی صورت گیرد.
باتوجه به توافقات صورت گرفته، زمین مورد نیاز راه اندازی آرامستان، ۳۴ قطعه اراضی با کاربری های مربوط به شهرداری، ۵ هکتار زمین جهت مدیریت پسماند، ۴ هکتار زمین جهت کشتارگاه، ۵ قطعه زمین با کاربری ورزشی و فرهنگی، اراضی در رابطه با مدیریت بحران، اراضی مختص ذخیره سازی نمک در فازهای مسکن مهر و... در ایام آینده به شهرداری پردیس ابلاغ خواهد گردید.
همین طور برای ارائه خدمات مناسب جمع آوری زباله و برف روبی با همکاری مشترک شرکت عمران و شهرداری، توافقاتی صورت گرفت و قرار شد با هزینه شرکت عمران برای انتخاب پیمانکار خدمات شهری و مدیریت شهرداری در این خصوص، این خدمات به ساکنین ارائه شود. در زمان برف روبی نیز از توان ماشین آلات سنگین پیمانکاران پروژه های مختلف استفاده خواهد شد.
این در حالیست که روز سوم آبان ماه ۱۴۰۰ پروسه تحویل ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس شروع شد که به اذعان مدیرعامل عمران پردیس ممکنست دارای نواقصی باشد و مقرر است در ایام آینده مراسم افتتاح این واحدها با حضور وزیر راه شهرسازی انجام شود؛ با افتتاحات اخیر مجموع واحدهای بهره برداری شده در پردیس از ۷۰ هزار عبور کرد و ۱۴ هزار واحد باقی مانده است.
درباب مترو نیز طبق اعلام مهدی هدایت ـ مدیرعامل شرکت عمران پردیس ـ تمامی مجوزهای شروع عملیات اجرائی مترو تهران ـ پردیس گرفتن شده و فقط در راه تونل ورودی پردیس بالای جاجرود باید ۵۰۰ اصله درخت جابه جا شود که انجام آن منوط به دریافت مجوز از سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تهران است.
شرکت عمران پردیس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) هم اکنون منتظر صدور مجوز جابه جایی درختان توسط شهرداری تهران هستند و از جاجرود که پورتال تونل های مترو است، فعالیت این پروژه شروع خواهد شد. در این راه باید ۵۰۰ اصله درخت جابه جا شود که نماینده پردیس در مجلس شورای اسلامی قول پیگیری این مساله از شهرداری تهران را داده است. گفته می شود نامه نگاری ها با شهرداری تهران از اوایل خردادماه شروع شده است.




منبع:

1400/08/13
12:53:34
5.0 / 5
177
تگهای خبر: خدمات , شركت , كیفیت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما