سرگردانی زائرین در فرودگاه بدون عذرخواهی و جبران خسارت

سرگردانی زائرین در فرودگاه بدون عذرخواهی و جبران خسارت

به گزارش هم پیما حدود یک هفته از آغاز پروازهای اربعین می گذرد، اما حواشی آن از گرانی تا معطلی و سرگردانی زائرین در فرودگاه و تاخیرهای طولانی پروازها هنوز ادامه دارد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، گروهی از زائرین درحالی که قرار بود حوالی ساعت سه بامداد روز شنبه، سوم مهرماه تهران را به مقصد نجف ترک کنند، حدود ساعت هفت و نیم صبح، بعد از حدود پنج ساعت تاخیر سوار هواپیما شدند و پرواز کردند. بعضی از این زائرین که نسبت به بی نظمی پروازها شاکی و معترض شده اند، می گویند: با عنایت به اینکه سه ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر شوند تا بیشتر از ۹ ساعت معطل و سرگردان این پرواز بوده اند.
از جمعه شب گذشته تا امروز (شنبه سوم مهرماه)، مطابق جدول پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (ره)، بیشتر پروازهای تهران ـ نجف و تهران ـ بغداد با تأخیرهای چندساعته در حال انجام است و همچنان گروهی از زائرین در فرودگاه معطل انجام پروازشان هستند.
تعدادی از زائرین نسبت به برخوردی که در فرودگاه بعد از ساعت ها انتظار و تاخیر با آنها شده است، اعتراض دارند و به ایسنا می گویند: علت تاخیر به هیچ وجه توضیح داده نمی گردد. امکانات برای زائرین در فرودگاه فراهم نشده است و از پذیرایی و حتی عذرخواهی خبری نیست.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1400/07/03
18:15:08
5.0 / 5
503
تگهای خبر: پرواز , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما