مقام مسئول خبر داد؛

کاهش خدمات اتوبوسی در تعطیلات پیش رو ابلاغ نشده است

کاهش خدمات اتوبوسی در تعطیلات پیش رو ابلاغ نشده است

به گزارش هم پیما مدیرکل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: کاهش خدمات اتوبوسی در تعطیلات پیش رو هر زمان که ابلاغ شود، بلافاصله اجرا خواهد شد.داریوش باقرجوان در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره وضعیت سفر با حمل و نقل عمومی جاده ای در تعطیلات پیش رو اظهار نمود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تابع شیوه نامه ها و پروتکلهای ابلاغی ستاد ملی مقابله با کروناست هر آنچه به ما گفته شود، همان را اجرا می نماییم و نمی توانیم از خودمان شیوه نامه متفاوتی را سفارش نماییم.
وی اضافه کرد: تا کنون تمام شیوه نامه هایی که به سازمان راهداری درباب رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سفرهای جاده ای و همین طور کاهش سفرها ابلاغ گردیده، درحال اجراست؛ اگر برای سفرهای پیش رو ابلاغیه جدیدی در خصوص کاهش خدمات بین شهری به ما داده شود، بلافاصله به شرکت های حمل و نقل مسافری ابلاغ خواهیم کرد.
مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح کرد: کاهش یا افزایش خدمات بین شهری بمحض این که ابلاغ شود، ملاک عمل خواهد بود. ولی شیوه نامه های مقابله با کرونا به قوت خود باقی است.
وی درباره گلایه برخی شهروندان در خصوص افزایش قیمت بلیت اتوبوس اظهار داشت: این اتفاق اصلاً رخ نداده و این که گفته می شود افزایش سفر به مرز ارمنستان، سبب افزایش قیمت بلیت شده، حقیقت ندارد.
هر گونه افزایش قیمت بلیت اتوبوس تکذیب می شود
این مقام مسئول در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاکید کرد: اگر از مسافری حتی یک ریال اضافه دریافت شده باشد، قابل بررسی است و علاوه بر این که مبلغ اضافه دریافتی، باید به مسافر عودت داده شود، شرکت حمل و نقلی نیز در کمیسیون مربوطه باید پاسخگو باشد. همین طور به تعزیرات معرفی خواهند شد.
مدیرکل مسافری سازمان راهداری درباره آزادسواری مسافران خارج از ترمینال ها اشاره کرد: مسافران نباید خارج از ترمینال سوار اتوبوس شوند؛ مشخص نیست آن فردی که قصد سوار کردن دارد، چه کسی است و به چه مجوزی این کار را کرده است؛ مردم باید حتما از ترمینال ها سوار شوند؛ ما فقط برای سفرهای ضروری پاسخگو هستیم و اگر مردم در پایانه ها تجمع کنند، قرار نیست به آنها سرویس اتوبوسی بدهیم.


منبع:

1400/05/24
13:32:24
5.0 / 5
343
تگهای خبر: جت , خدمات , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما