یك عضو كمیسیون عمران تشریح كرد

دلیلهای افزایش قیمت مصالح ساختمانی

دلیلهای افزایش قیمت مصالح ساختمانی

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: عوامل مختلفی در آشفتگی قیمت ها در بازار مصالح ساختمانی موثر است که لازم است دولت نظارت خودرا بر این حوزه بمنظور کنترل قیمت ها افزایش دهد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا، درباره علل افزایش قیمت مصالح ساختمانی و راهکارهای کنترل آن، بیان کرد: بمنظور کنترل قیمت مصالح ساختمانی در بازار لازم است که دولت نظارت عینی و عملی خودرا افزایش دهد، چونکه یکی از عوامل آشفتگی بازار در این عرصه ضعف نظارتی می باشد.
ایشان سپس اظهار نمود: مسائل و مشکلات اقتصادی کشور در هر بخش بر سایر حوزه ها نیز اثرگذار می باشد، اما نباید اجازه داد تا این امر به بهانه ای برای انجام ندادن وظایف ما تبدیل گردد. اگر در هر حوزه ای نظارت قوی اعمال شود اساسا دست سودجویان و دلالان کوتاه خواهد شد و نمی توانند از شرایط سو استفاده کنند.
نماینده مردم نطنز در مجلس اشاره کرد: قطعی برق صنایع، مشکلات در تامین مواد اولیه، افزایش دستمزد کارگران، برهم خوردن تعادل بین عرضه و تقاضا، فرسودگی دستگاه های کارخانجات تولید مصالح نظیر سیمان همگی از عواملی است که در افزایش قیمت مصالح ساختمانی موثر هستند. اما باید با اعمال نظارت جدی و مدیریت صحیح جلوی آشفتگی بازار و سوءاستفاده سودجویان ایستاد.1400/05/12
12:00:01
5.0 / 5
286
تگهای خبر: بازار , تولید , دستگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما