چرا چمدان های مسافران شیراز-بندرعباس جا ماند؟

چرا چمدان های مسافران شیراز-بندرعباس جا ماند؟

هم پیما: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز روز گذشته شیراز-بندرعباس بابت جا ماندن چمدان مسافران، توضیحاتی در این زمینه ارائه نمود.به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، ساعت ۱۴: ۳۰ دقیقه روز گذشته (جمعه، یکم مردادماه) پرواز شماره ۳۳۸۸ ایران ایر با ۳۴ مسافر در حالی از شیراز به بندرعباس رفت که چمدان مسافران از این هواپیما پیاده شده بود و مسافران که به مقصد رسیده بودند بدون این که از این مساله اطلاعی داشته باشند با این اتفاق روبرو شده و به مدیران این شرکت هواپیمایی اعتراض کردند.

حسین جهانی - مدیر روابط عمومی این شرکت هواپیمایی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با این که در این پرواز همه پروتکلهای بهداشتی مانند رعایت محدودیت پذیرش ۶۰ درصدی مسافران را رعایت کرده بودیم، اضافه کرد: دمای هوا در لحظه پرواز نسبت به دقایقی پیش از آن چند درجه گرم تر شد و هواپیماهای ATR به علت محدودیت وزنی که دارد نمی توانست در این پرواز مسافران و بارهایشان را همزمان به مقصد برساند.

وی اضافه کرد: در این راستا به جای کاستن از تعداد مسافران تصمیم گرفتیم تا همه مسافران به مقصد برسند و بار را در پرواز دیگر به دست شان برسانیم.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران افزود: در این راستا ۵ بسته ۲۲ کیلوگرمی بار به علت فساد پذیر بودن با همین پرواز به مقصد رسانده شد و ۲۲ بسته باقی مانده که حدود ۳۰۰ کیلوگرم وزن داشتند از این هواپیما پیاده شدند و ساعت ۲۲: ۱۵ شب گذشته با پرواز ۳۳۷۶ شیراز-کیش ارسال شد و سپس با پرواز ۳۳۶۰ کیش-بندرعباس در ساعت ۲۳: ۳۰ به فرودگاه این شهر فرستاده شد.

جهانی اظهار داشت: در نهایت مسافرانی که در فرودگاه منتظر مانده بودند بارهایشان را تحویل گرفته و چمدان های دیگر مسافران را به صورت مجانی برایشان ارسال کردیم.

به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، این انتقاد از جانب مسافران بیشتر ناشی از این مساله بود که تصمیم ناگهانی مدیران این شرکت هواپیمایی در فرودگاه شیراز بدون اطلاع آنها انجام شده و آنها در مقصد به این مساله اشاره کردند که وسایل ضروری مانند دارو، کلید منزل و... را در چمدان هایشان گذاشته بودند.

منبع:

1400/05/02
23:21:25
5.0 / 5
456
تگهای خبر: بندر , پرواز , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما