رئیس سازمان راهداری قول مساعد داد؛

نوسازی ناوگان راهداری اردبیل

نوسازی ناوگان راهداری اردبیل

به گزارش هم پیما رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نوسازی ناوگان راهداری استان اردبیل با خرید و واگذاری چندین دستگاه از راه شرکت هپکو اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، داریوش امانی عصر سه شنبه در جریان افتتاح ساختمان راهداری مشگین شهر اظهار نمود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تلاش می کند تا در همه استان ها با تقویت زیرساخت ها بخصوص در بخش راه های اصلی، فرعی و روستایی و نوسازی و بهسازی آنها رضایت مندی شهروندان و روستاییان را فراهم آورد.
وی به بازدید خود از محور انگوت و گرمی اشاره نمود و اظهار داشت: ۱۵ کیلومتر از این مسیر در مرحله بهسازی و آسفالت ریزی قرار دارد که با تأمین قیر مورد نیاز تلاش شده با تلاش و پیگیری مسؤلان و نماینده شهرستان گرمی طرح های اجرایی سرعت بیشتری بگیرد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به وضعیت نامناسب راه های ارتباطی این منطقه اشاره نمود و اضافه کرد: در فصل کاری باید با خرید و تأمین قیر و فعالیت کارخانه های آسفالت و پیمانکاران عملیات آسفالت ریزی مورد توجه قرار گیرد.
امانی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا بر مبنای قانون بودجه ۱۴۰۰ قیر مورد نیاز از راه کارخانه های تولیدی تأمین و از محل منابع سازمان راهداری برای پروژه های راهسازی ذخیره سازی صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تلاش می کند تا با تأمین اعتبار ملی و استانی عملیات آسفالت ریزی و روکش آسفالت را در مسیرهای مختلف انجام دهد تا دغدغه ها در این عرصه رفع گردد.
امانی لزوم نوسازی ناوگان راهداری را با عنایت به سردسیر بودن مناطق کوهستانی استان اردبیل خاطرنشان کرد و افزود: سازمان قراردادی را با شرکت هپکو به امضا رسانده تا خرید ماشین آلات جدید به انجام برسد که امیدواریم در ماههای آینده این کار به سرانجام برسد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به لزوم نوسازی ناوگان حمل بار هم اشاره نمود و افزود: سازمان برای نوسازی ناوگان از محل تولید داخل ۸۰ درصد هزینه کامیون را به شکل وام و تسهیلات کم بهره پرداخت می کند و مابقی مبالغ باید از جانب خریداران تأمین شود.

1400/04/23
11:40:53
5.0 / 5
390
تگهای خبر: تولید , دستگاه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما