برگزاری دوره توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشی از طرف پارك پردیس

برگزاری دوره توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشی از طرف پارك پردیس

سومین دوره طرح توانمندسازی توسط پارک فناوری پردیس با همکاری شبکه فناوری و نوآوری ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، سومین دوره طرح توانمندسازی پارک فناوری پردیس با هدف آموزش و توانمندسازی سرمایه های انسانی دانشی با تمرکز بر دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها و بمنظور کمک به آنها برای ورود به بازار کار برگزار می گردد.
این طرح همین طور به ایجاد زمینه نقش آفرینی موثر در اکوسیستم فناوری و نوآوری و طراحی مسیر آینده حرفه ای و شغلی برمبنای استعدادها و خاصیت های فردی دانشجویان و فارغ التحصیلان کمک می نماید.
چارچوب کلی برنامه آموزشی سومین دوره طرح صدف برمبنای ۴ کمپ طراحی و اجرا می شود که شامل این موارد است:
کمپ اول: خودشناسی و شناخت سبک های شغلی؛
کمپ دوم: مهارت افزایی در حوزه مهارت های نرم (Soft Skills)؛
کمپ سوم: شناخت اکوسیستم فناوری و نوآوری و محیط کسب وکار؛
کمپ چهارم: طراحی و هدایت در راه حرفه ای؛
از دیگر برنامه های این طرح می توان به پانل انتقال تجربیات کارآفرینان و کارکنان دانشی موفق، مشاوره های شغلی، تحلیل اختصاصی نتایج آزمون های شخصیت شناسی و... اشاره نمود.
سومین دوره طرح صدف با مشارکت دانشگاه ها، بنیادهای نخبگانی استانها، پارک های علم و فناوری و مراکز نوآوری در استانهای تهران (توسط مجموعه های بنیاد نخبگان استان تهران، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، مرکز نوآوری صبا، شهرستان ورامین)، اصفهان، یزد، کرمانشاه، گیلان، گلستان، قم، قزوین و خراسان درحال برنامه ریزی و اجرا است.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، علاقه مندان می توانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سومین دوره طرح آموزش و توانمندسازی صدف در استانهای ذکر شده، به وب سایت www.tinet.ir مراجعه کنند.1400/04/06
21:10:04
5.0 / 5
353
تگهای خبر: آموزش , بازار , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما