معاون دفتر پیگیری امور استان های نهاد ریاست جمهوری خبر داد

بهره برداری از پروژه های سفر استانی رییس جمهور تا تیر

بهره برداری از پروژه های سفر استانی رییس جمهور تا تیر

هم پیما: از گیلان معاون دفنتر پیگیری امور استان های نهاد ریاست جمهوری، با اعلان اینکه مراسم افتتاح ویدئوکنفرانسی پروژه های استانی توسط رییس جمهور هر دوشنبه و پنجشنبه برگزار می شود، اشاره کرد: بیمارستان شهید حسین پور لنگرود نیز فردا بصورت نمادین توسط رییس جمهور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


سید عبدالمجید میرهاشمی در حاشیه دیدار با فرماندار شهرستان لنگرود که با محوریت افتتاح بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی شهید حسین پور لنگرود برگزار شد، با اشاره به شیوع بیماری کرونا و همزمانی آن با ماه های پایانی دولت، اظهار نمود: رییس جمهور بصورت ویدئوکنفرانس هر هفته مبادرت به افتتاح پروژه های مهم استانی می کند.
وی بیمارستان شهید حسین پور لنگرود را همچون پروژه های سفر استانی دکتر روحانی به گیلان دانست و اضافه کرد: رییس جمهور از بهمن سال قبل تا اختتام دولت بصورت نمادین و محدود پروژه هایی که از محل سفرهای استانی تامین اعتبار ویژه شده اند را افتتاح خواهدنمود.
معاون دفتر پیگیری امور استان های نهاد ریاست جمهوری، با اعلان اینکه مراسم افتتاح ویدئوکنفرانسی پروژه های استانی توسط رییس جمهور هر دوشنبه و پنجشنبه برگزار می شود، اشاره کرد: بیمارستان شهید حسین پور لنگرود نیز فردا بصورت نمادین توسط رییس جمهور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
میرهاشمی، با اشاره به وجود پروژه های نیمه تمام از شروع انقلاب تاکنون، اشاره کرد: دکتر روحانی در دولت یازدهم و دوازدهم علاوه بر پروژه های جدید، اهتمام کرده بخش قابل توجهی از پروژه های باقی مانده از گذشته را به بهره برداری برساند.
وی تعداد پروژه های استانی از محل سفر رییس جمهور را بیش از ۲۰۰۰ دانست و اظهار داشت: دکتر روحانی به مردم قول داده که پروژه های سفر استانی را افتتاح کند و پس تا اختتام تیرماه بیش از ۸۰ درصد این پروژه ها افتتاح می شود.
معاون دفتر پیگیری امور استان های نهاد ریاست جمهوری، با اعلان اینکه کلیه پروژه ها دارای پیشرفت فیزیکی بالا که قابلیت اتمام تا اختتام تیرماه را دارند توسط سازمان برنامه و بودجه تامین اعتبار خواهند شد، اشاره کرد: پروژه های بزرگ و موثر در اولویت افتتاح قرار دارند.
میرهاشمی، توزیع اوراق قرضه توسط دولت را روشی برای اتمام سریع تر پروژه های بزرگ و مهم دانست و تصریح کرد: همه دولت ها از این روش برای اتمام پروژه ها استفاده می کنند و دولت های بعدی نسبت به آن تعهد دارند.
منبع:

1400/03/28
13:51:47
5.0 / 5
440
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما