رئیس سازمان برنامه و بودجه:

120 هزار واحد مسكونی محرومان تا شهریور به بهره برداری می رسد

120 هزار واحد مسكونی محرومان تا شهریور به بهره برداری می رسد

به گزارش هم پیما رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: ۱۲۰ هزار واحد مسکن محرومان تا آخر دولت دوازدهم در کشور به بهره برداری می رسد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد پنجشنبه در آئین بهره برداری از دو هزار واحد مسکن در چارچوب طرح مسکن محرومان در اصفهان با اشاره به اینکه در تیر ماه سال قبل در مسافرت به استان اصفهان کلنگ سه هزار واحد مسکونی به زمین زده شد، عنوان کرد: امروز دو هزار واحد مسکونی به بهره برداری رسید و در اختیار مردم قرار گرفت.
وی اضافه کرد: برای ساخت این پروژه ها بخشی از هزینه ها به صورت بلاعوض و بخشی با تسهیلات چهار درصد به بهره برداری می رسد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه هم اکنون اجرای ۱۲۰ هزار واحد مسکن محرومان در سطح کشور در دست بهره برداری است، افزود: تابحال ۶۰ هزار واحد مسکونی بهره برداری شده و در اختیار متقاضیان قرارگرفته است.
وی ضمن اشاره به این که مسکن مهر و ۱۲۰ هزار واحد مسکونی تا پیش از انتهای دوره دولت دوازدهم بهره برداری خواهد شد، اظهار داشت: بودجه مسکن مهر و اقدام ملی مسکن هم امسال در برنامه بودجه دیده شده است.
گفتنی است رئیس سازمان برنامه و بودجه در مسافرت یک روزه به اصفهان پیش از این برنامه با حضور بر سر مزار شهدای گمنام به این شهدا ادای احترام کرد.
بازدید از طرح های آبرسانی، افتتاح چند پروژه در دانشگاه اصفهان، بازدید از مترو بهارستان، بازدید از کنارگذر شرق اصفهان و بهره برداری از ساختمان جدید سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان از برنامه های محمدباقر نوبخت در اصفهان است.


منبع:

1400/03/08
11:40:46
5.0 / 5
369
تگهای خبر: ساخت , مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما