پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به سوالات نمایندگان در كمیسیون عمران

پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به سوالات نمایندگان در كمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر راه و شهرسازی جهت پاسخگویی به سوالات چند تن از نمایندگان در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


مجتبی یوسفی در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان نمود: کمیسیون عمران امروز بامداد با حضور وزیر راه و شهرسازی جلسه خویش را تشکیل داد. در این نشست سوالات چندین تن از نمایندگان از وزیر راه به بحث گذاشته شد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: عمده سوالات از وزیر راه و شهرسازی در مورد مسائل در ارتباط با حوزه راه بود. نمایندگان مطالبات منطقه ای خویش را مطرح نمودند و وزیر هم توضیحاتی در این خصوص عرضه دادند. اغلب سوالات برای بار اول مطرح شده بود و فرصتی جهت بررسی بیشتر و پیگیری بر مبنای آیین نامه داده شد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از روز گذشته هم کمیسیون بررسی طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها را شروع کرد. اصلاح این قانون دغدغه جدی مردم و فعالان حوزه شهری است. حالا حدود ۱۷ هزار پرونده باقی مانده که حکم های کمیسیون ماده ۱۰۰ در مورد آن اجرا نشده است. با اصلاح قانون دست سودجویان هم بریده خواهد شد. کمیسیون این طرح را دنبال می کند تا ان شاءالله با اصلاح قانون شاهد شفافیت و از بین رفتن دوگانگی در تصمیم گیری ها باشیم.
منبع:

1400/02/27
22:29:35
5.0 / 5
474
تگهای خبر: جت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما