وزیر راه و شهرسازی:

مسكن سازی كشور در چارچوب طرح اقدام ملی نیازمند رشد و توسعه است

مسكن سازی كشور در چارچوب طرح اقدام ملی نیازمند رشد و توسعه است

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مسکن سازی کشور در چارچوب طرح اقدام ملی نیازمند رشد و توسعه است.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی ظهر دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح های شهر پرند در جمع خبرنگاران گفت: شهرک صنعتی پرند با ظرفیتی که دارد یکی از شهرک های صنعتی بسیار فعال شمرده می شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رشد و توسعه مسکن سازی در کشور در چارچوب طرح اقدام ملی، عنوان داشت: هم اکنون در مرحله ای هستیم که میتوان گفت در راه اندازی مسکن به جریان پایدار رسیده ایم.
اسلامی با تاکید بر نیاز تقاطع غیر هم سطح در شهرک صنعتی پرند بیان داشت: خوشبختانه این پل طی ۱۴ ماه طراحی، ساخته و امروز هم به افتتاح رسید و یک گره بزرگی را بر طرف کرده است.
وی با اشاره به اینکه پارک مشاهیر یک رود دره است اظهار داشت: با طراحی صورت گرفته این پارک ظرفیت بسیار خوبی برای تفریح مردم پرند بشمار می رود که امروز فاز دوم آن مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: افتتاح آرامستان هم که یکی از مطالبات مردم این منطقه بود هم امروز مورد افتتاح واقع شد و امیدواریم عرضه خدماتی که در حوزه مطالبات مردمی است بموقع انجام شوند تا مردمی که جهت زندگی در این منطقه هستند دغدغه و کمبودی نداشته باشند.
اسلامی گفت: راه اندازی ۲۶ هزار واحد در چارچوب طرح اقدام ملی مسکن با فکر و برنامه منسجم بر مبنای نیاز سنجی مردم در نظر گرفته شده که به لحاظ سازوکار قانونی موارد تسهیل و تنظیم مقررات برای پشتیبانی بهره مند آماده شده است.
وی با اعلان اینکه تأمین منابع از جانب بانک ها تصویب و ابلاغ گردیده است، افزود: با افزایش سهم سازندگان توان مالی ایجاد می شود و اصلاح رویه در جهت تأمین زمین بوده است.

1400/01/30
21:01:43
5.0 / 5
446
تگهای خبر: بانك , توسعه , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما