اندوه عمیق وزیر راه از كارشكنی ها و توقف برخی پروژه های مسكن ملی

اندوه عمیق وزیر راه از كارشكنی ها و توقف برخی پروژه های مسكن ملی

وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به توقف برخی از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در بعضی شهرها به علت کارشکنی شهرداری اظهار داشت: امروز در نقطه ای قرار گرفته ایم که دیگر گفتن این موضوعات سودی ندارد.به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی ضمن اشاره به توقف چند ماهه پروژه اقدام ملی مسکن واوان واقع در شهرستان اسلام شهر اظهار نمود: در یک سری از شهرهای کشور، به خاطر شرایطی که شهرداری ها و سایر نهادهایی که مرتبط بودند پیش آوردند، پروژه های مسکن در مراحلی متوقف شدند.
وی اظهار داشت: امروز در نقطه ای قرار گرفته ایم که دیگر گفتن این موضوعات سودی ندارد.
اسلامی با یادآوری شعار سال ابلاغی از جانب مقام معظم رهبری در خصوص «تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» و لزوم عمل به آن خاطرنشان کرد: امیدواریم از این به بعد دیگر کسی مزاحمتی برای این گونه پروژه ها ایجاد نکند و ساخت و تکمیل پروژه ها ادامه پیدا کنند.
وزیر راه و شهرسازی درباره میزان پروژه های متوقف شده طرح اقدام ملی مسکن در سطح کشور اظهار داشت: این گونه پروژه های متوقف مانده در سطح کشور کم هستند.
گفتنی است پروژه ۸۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن واوان که به علت برداشت متفاوت پیمانکار از قرارداد و موانعی که از جانب برخی نهادها ایجاد و متوقف شده بود، با دستور وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی آن مانع زدایی شد و به نقل از مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، این پروژه در سه شیفت فعالیت خویش را آغاز خواهد نمود.

1400/01/28
22:22:59
5.0 / 5
463
تگهای خبر: تولید , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما