مقام مسئول در سازمان ملی زمین و مسكن خبر داد؛

هجوم زمین خواران به ۳۷ هكتار از اراضی ملی طی تعطیلات نوروز سال جاری

هجوم زمین خواران به ۳۷ هكتار از اراضی ملی طی تعطیلات نوروز سال جاری

به گزارش هم پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از رفع ۲۱۱ مورد تعرض از زمین های دولتی به مساحت حدود ۳۷ هکتار در ۱۰ روز نخست فروردین، اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جواد خردمند درباره عملکرد یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن اظهار نمود: در ۳۵ اداره کل راه و شهرسازی استانی و ۴۱۶ شهرستان در مجموع در ۱۰ روز نخست رفع ۲۱۱ مورد تعرض در زمین هایی به مساحت ۳۶۶ هزار و ۹۵۵ مترمربع انجام شد.
به گفته خردمند رفع تعرض ها از اول تا ۱۰ فروردین بدین شرح است: اول فروردین رفع ۷ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۱۸ هزار و ۹۲۰ مترمربع که فاقد تعرض در روز نخست ۲۸ استان گزارش شده است. در روز دوم ۹۴ مورد تعرض از زمین های دولتی به مساحت ۶۹ هزار و ۷۰ مترمربع رفع شد.
وی در بیان عملکرد یگان برای روزهای سوم تا هفتم، توضیح داد: روز سوم ۲۷ مورد تعرض از ۸۹ هزار و ۹۷۰ مترمربع اراضی رفع شد. در روز ۴ فروردین ۱۳ مورد تعرض در زمین هایی به مساحت ۳۴ هزار و ۴۵۰ مترمربع اراضی رفع شد. در روز ۶ فروردین ۹ مورد تعرض گزارش شد که ۸ مورد از آنها به مساحت ۱۰ هزار و ۸۵۰ مترمربع رفع تعرض گردید. برای روز ۷ فروردین هم ۸ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۱۵ هزار و ۲۰ مترمربع رفع شد.
خردمند اظهار داشت: برای روزهای ۸، ۹ و ۱۰ فروردین به ترتیب ۲۰ مورد تعرض از ۸۳ هزار و ۵۳۴ مترمربع اراضی دولتی، ۹ مورد تعرض از ۱۴ هزار و ۴۸۶ مترمربع اراضی و ۱۵ مورد تعرض از زمین هایی به مساحت ۳۰ هزار و ۶۵۵ مترمربع، رفع شد.

1400/01/13
15:43:12
5.0 / 5
1000
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما