معاون بنیاد مسكن انقلاب اسلامی مطرح كرد:

بهره مندی از ظرفیت های گردشگری فرصتی مناسب برای توسعه لرستان

بهره مندی از ظرفیت های گردشگری فرصتی مناسب برای توسعه لرستان

به گزارش هم پیما لرستان معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: بهره مندی از ظرفیت های خوب گردشگری در لرستان زمینه توسعه پایدار در این استان را فراهم خواهد ساخت.


هادی درفشی در جلسه هماهنگی معاونین و مدیران شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان که امروز ۲۱ اسفندماه برگزار شد، با اعلان اینکه مدیران باید توسعه ای فکر کنند و برنامه های رشد، ترقی و نوگرایانه داشته باشند اظهار نمود: مدیر موفق با برنامه ریزی مدون و کار جهادی از موانع توسعه عبور کرده و در امتداد محرومیت زدایی از جامعه گام بر خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه لرستان دارای بهترین ظرفیت ها در حوزه گردشگریست اشاره کرد: می توان از این پتانسیل در امتداد رونق گردشگری در استان بهره برد.
معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد: با اجرای طرح هادی و مقاوم سازی مسکن روستایی بستری مناسب برای رونق گردشگری در امتداد رسیدن به اشتغال پایدار برای روستاییان فراهم خواهد شد.
درفشی ساخت و تولید مسکن مقاوم را یکی از اولویت های مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانسته و بر تولید و استفاده از مصالح باکیفیت خصوصاً در ساخت واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد.
منبع:

1399/12/23
12:14:14
0.0 / 5
1051
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما