معاون وزیر راه و شهرسازی:

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد ۸۴ درصد پیشرفت فیزیكی دارد

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد ۸۴ درصد پیشرفت فیزیكی دارد

لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد هم اکنون 84 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


علی نبییان امروز ۱۹ اسفندماه در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تامین منابع مالی سبب تطویل زمان پروژه ها می شود.
وی با اعلان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد هم اکنون ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع و در هشت طبقه بنا شده است، بیان کرد: ساختمان اصلی پروژه مذکور ۹۹۷۰ مترمربع و مساحت ساختمان جنبی ورزشگاه ۸۲۰ متر مربع است.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی با اشاره به اینکه ۶۰ میلیارد تومان برای این پروژه ورزشی هزینه شده است، عنوان کرد: برنامه ریزی شده که سال آینده این ورزشگاه افتتاح شود و
تلاش دولت این است که بتواند با تامین منابع آن وعده خودرا عملیاتی کند.
وی بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز همچون چراغ و صندلی ها برای این پروژه خریداری شده و ضرورت دارد استان نیز همکاری کند بعنوان مثال برای چمن زمین ورزشگاه نیاز به منابع آبی است که مسئولین استان علاوه بر آب باید برق این پروژه را تامین کنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: همزمان با بهره برداری ورزشگاه، جمع آوری آب های سطحی اطراف ورزشگاه در دستور کار قرار گرفته است.
نبییان اظهار داشت: با مدیرکل راه و شهرسازی لرستان نیز صحبت شده که بوسیله اداره کل ورزش و جوانان استان مسیر دسترسی به ورزشگاه آماده سازی شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباب ورزشگاه بروجرد اظهار داشت: بخش ساخت قسمت ۵۰۰۰ نفری ورزشگاه بروجرد نیز ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای رسیدن به مرحله بهره برداری به ۷۰ میلیارد تومان اعتبار مالی نیاز دارد.
1399/12/20
11:16:35
0.0 / 5
1038
تگهای خبر: ساخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما