معاون وزیر راه و شهرسازی:

طرح های بندرشهید رجایی زمینه ساز اشتغال و كیفیت خدمات راهبردی است

طرح های بندرشهید رجایی زمینه ساز اشتغال و كیفیت خدمات راهبردی است

به گزارش هم پیما معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: افتتاح 20 پروژه سرمایه گذاری و زیرساختی هم از نظر اشتغال و هم ارتقا کیفیت و کمیت خدمات در بزرگترین بندرتجاری کشور بسیار راهبردی خواهد بود.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد راستاد پنجشنبه شب در حاشیه افتتاح 20 پروژه زیرساختی و سرمایه گذاری در بندر شهید رجایی در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به سرمایه گذاری های قابل توجه بخش خصوصی در بنادر ایران عنوان کرد: بخشی از این پروژه ها شامل تاسیسات زیربنایی، روبنایی و پروژه هایی است که توسط سازمان بنادر و دریانوردی از محل منابع داخلی سازمان و بخش خصوصی تأمین شده است.
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: در زمینه جذب سرمایه گذاری با بخش خصوصی در بنادر تجاری کشور شاهد اعتماد از سوی شرکتهای خصوصی هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد درآینده نزدیک و تا پیش از آخر دولت تدبیر و امید 2 پروژه مهم بندر شهید رجایی( طرح توسعه فاز سوم بندرشهید رجایی و اسکله های نفتی) به بهره برداری برسد.
به گزارش هم پیما به نقل از مهر، امروز همینطور با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندر شهید رجایی، شناور طناب گیر، در ردیف شناورهای تعهد شده برای سال جهش تولید در بندرعباس به آب انداخته شد و چندین فروند اسکله گردشگری در بنادر و جزایر استان و یک دستگاه ایکس ریز در ابوموسی مورد بهره برداری قرار گرفت.منبع:

1399/12/16
13:57:14
0.0 / 5
907
تگهای خبر: اشتغال , بندر , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما