جزئیات و شرایط پرواز به خوزستان

جزئیات و شرایط پرواز به خوزستان

به گزارش هم پیما معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش پروازهای استان خوزستان اطلاع داد و اظهار داشت: مسافران پیش از سفر به این استان باید تست  PCR انجام دهند.به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، چندی است که مردم استان خوزستان وضعیت نگران کننده ای بابت شیوع کرونا دارند و وضعیت مبتلایان و جانباختگان کرونایی در این استان بدتر می شود، چون که کرونای انگلیسیبه خوزستان وارد شده است و به دنبال بروز این بحران، ستاد ملی مقابله با کرونا مرزهای آنرا حدودا بسته است و پروتکلهای به مراتب سختگیرانه تری برای خوزستان و خوزستانی ها اعمال می شود.

ابوالقاسم جلالی - معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری- هم در گفتگو با ایسنا درباره جزئیات و شرایط پرواز به خوزستان اظهار نمود: با عنایت به وضعیت خاص بوجود آمده در استان خوزستان که ناشی از گسترش ویروس در آنجاست، تعداد پروازها به این استان کاهش یافته و بر مبنای دستورالعمل صادر شده سازمان هواپیمایی کشوری، شرکتهای هواپیمایی، موظفند با ارسال پیامک به مسافرین، آنها را به لغو پرواز خود ترغیب کنند.

وی اضافه کرد: تمامی مسافرانی که قصد پرواز به و از استان خوزستان به استان های دیگر کشور را دارند باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در مورد احتمال قطع پروازها به این استان اعلام نمود: هماهنگی کامل بین ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری وجود داشته و در صورت ابلاغ این ستاد در خصوص قطع پروازها این اقدام انجام می شود.

جلالی همینطور از مسافران در خواست کرد: برای کنترل ویروس و پیشگیری از شیوع بیشتر در صورت امکان از پرواز غیر ضروری به استان خوزستان اجتناب کنند.

منبع:

1399/12/14
12:53:55
0.0 / 5
981
تگهای خبر: پرواز , جت , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما