سخنگوی سازمان هواپیمایی:

ورود واكسن روسی كرونا به كشور به هفته بعد موكول شد

ورود واكسن روسی كرونا به كشور به هفته بعد موكول شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از منتفی شدن برنامه ورود واکسن کرونا به کشور در فردا پنج شنبه 16 بهمن و موکول شدن آن به هفته بعد آگاهی داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری روز گذشته از ورود واکسن روسی کرونا با ناوگان ماهان در پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه آگاهی داده بود.
این در حالی است که محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در نشست خبری امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن اظهار داشت: نخستین محموله واکسن کرونا در دو الی سه روز آینده وارد کشور می شود و نظارت های دقیقی بر آن انجام می شود، همین طور خود وزیر به صورت مستقیم بر این مساله نظارت دارند و پس از وارد شدن اطلاع رسانی های بیشتر به مردم خواهد شد.
در همین خصوص، محمد حسن ذی بخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت و گو با خبرنگار مهر با تأیید این مساله که ورود واکسن روسی کرونا به کشور به دو سه روز آینده موکول شده است. اظهار داشت: برنامه فردا پنج شنبه ۱۶ مهر در خصوص پذیرش محموله واکسن روسی کنسل شده است.
وی اضافه کرد: تاریخ ورود این محموله بطور دقیق تعیین نشده، اما مقرر است هفته بعد به کشور وارد شود.
ذی بخش اظهار داشت: تاریخ دقیق واردات واکسن روسی کرونا هر زمان اعلام گردد، سازمان هواپیمایی کشوری نیز اطلاع رسانی خواهدنمود.

1399/11/16
18:28:03
0.0 / 5
984
تگهای خبر: هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما