استاندار بوشهر:

مشكلات، تحریم ها و گرفتاری ها مانعی برای خدمتگذاری و نوكری مردم نشده است

مشكلات، تحریم ها و گرفتاری ها مانعی برای خدمتگذاری و نوكری مردم نشده است

هم پیما: بوشهر امروز و همزمان با سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به وطن شماری از پروژه های عمرانی دهه فجر در شهرستان بوشهر با حضور گراوند استاندار و معاونان وی افتتاح و یا عملیات اجرائی آن آغار شد.


عملیات اجرائی پروژه آبشیرین کن ۱۷ هزار متر مکعبی شماره ۴ بوشهر با ظرفیت ۱۷ هزار مترمکعب آب مورد نیاز در شبانه روز شروع شد، برای اجرای این پروژه ۲۴۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه می شود.
استاندار بوشهر در آیین افتتاح ساختمان بخشداری چغادک اظهار نمود: یکی از مطالبات جدی مردم چغادک در خصوص استقرار بخشداری در این شهر، محقق شده و امروز هم شاهد افتتاح ساختمان بخشداری هستیم.
عبدالکریم گراوند بیان کرد: دولت با تمام گرفتاری ها و تحریم و شیوع کرونا، اهتمام کرده برای خدمت به مردم تمام توانش را به کار بگیرد و امروز شاهد افتتاح و شروع عملیات اجرائی بیش از ۳۶۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان بوشهر هستیم.
وی اشاره کرد: افتتاح طرح های عمرانی در دهه فجر نشان داد که مشکلات، تحریم ها و گرفتاری ها مانعی برای خدمتگذاری و نوکری مردم نشده است. افتخار می نماییم با تمام مشکلات، سختی ها، تحریم و شیوع کرونا، در دولت تدبیر و امید خدمت کردیم و این روند تا روز اختتام کار دولت هم ادامه دارد.
استاندار بوشهر با اشاره به درخواست اعضا شورا، امام جمعه و مردم چغادک در خصوص استقرار نمایندگی ادارات شهرستانی در بخش چغادک اظهار داشت: بعد از تدوین طرح استقرار ادارات در چغادک توسط فرماندار بوشهر، این طرح در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مورد بررسی قرار می گیرد.
گراوند اضافه کرد: اجرای طرح فاضلاب در شهرهای ساحلی استان بعنوان یک ضرورت در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.
او در آخر تصریح کرد: مردم و مسئولان، شیوع ویروس کرونا را جدی گرفته و با رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک، زمینه شکست این بیماری را فراهم آورند.
همین طور واحد تولیدی پروفیل pvc در منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر افتتاح شد، این واحد تولید کننده پروفیل ویژه پنجره های دوجداره است. در ادامه با حضور استاندار و شماری از مسئولان، کارخانه تولید الکل، محلول ضدعفونی و ماسک با حجم سرمایه گذاری ۶.۵ میلیارد تومان راه اندازی شد.
این کارخانه در فاز نخست ۲ هزار لیتر در روز الکل تولید میکند ضمن اینکه تولید روزانه ۸۰ هزار عدد ماسک سه لایه پزشکی و ۱۵ هزار عدد بطری محلول ضدعفونی کننده از دیگر محصولات این کارخانه تولیدی است.
امروز همین طور پروژه برق رسانی در شهرستان بوشهر افتتاح و عملیات اجرائی آن شروع شد. ابتدا کلیدخانه پست ۱۳۲ کیلوولت در منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر با ۵۰ میلیارد ریال افتتاح و سپس عملیات اجرائی افزایش ظرفیت ترانس ۲۳۰ به ۱۳۲ کیلوولت پست ۴۰۰ کیلووات چغادک شروع شد که برای اجرای آن ۵۵ میلیارد تومان هزینه می شود.
اختتام بخش برنامه های افتتاحی امروز در شهرستان بوشهر افتتاح ساختمان بخشداری جدید التاسیس چغادک بود که با حضور استاندار و معاونان و شماری از مدیران انجام شد.
منبع:

1399/11/13
14:47:28
0.0 / 5
946
تگهای خبر: بندر , توسعه , تولید , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما