مدیرعامل شركت فرودگاه ها:

آشیانه تعمیراتی فلایت چك امسال تكمیل می شود

آشیانه تعمیراتی فلایت چك امسال تكمیل می شود

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از افتتاح آشیانه تعمیراتی، رمپ هواپیمایی فلایت چک و بهسازی ترمینال های 2 و 4 مهرآباد تا آخر سال جاری آگاهی داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، سیاوش امیرمکری در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در فرودگاه مهرآباد در حال برگزاری است، با اعلان اینکه امروز همزمان با شروع دهه فجر، شاهد افتتاح پروژه های عمرانی فرودگاه مهرآباد بودیم، اظهار داشت: افتتاح این پروژه ها به دست متخصصان داخلی خصوصاً متخصصان صنعت هوانوردی، نشان دهنده باور ملی بوده و همین طور حرکت مهمی در جهت ایمنی پروازها و ارتقاء سطح خدمات مسافری مهرآباد است.
وی اضافه کرد: امروز با شروع به کار پروژه های مذکور توانستیم یکی از دغدغه های مهم حوزه عملیات هوانوردی مهرآباد را که شامل راه اندازی سیستم سوئیچینگ برج مهرآباد و اقدام مهمی در امتداد ایمنی عملیات هوانوردی است، افتتاح نماییم.
به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، راه اندازی این سیستم همزمان با هدایت پروازها بود و در وضعیت سخت کرونا و تحریم بوجود آمد.
امیر مکری افزود: تا آخر سال شاهد تکمیل آشیانه تعمیراتی فلایت چک و رمپ آن و بهسازی ترمینال های ۲ و ۴ مهرآباد خواهیم بود. همین طور پروژه مهم بهسازی باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد سال آینده کلید خواهد خورد.

1399/11/13
00:15:55
0.0 / 5
1112
تگهای خبر: پرواز , خدمات , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما