مدیرعامل عمران پردیس خبر داد

آپارتمانهای خالی پردیس مشمول مالیات می شود

آپارتمانهای خالی پردیس مشمول مالیات می شود

به گزارش هم پیما مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: طی هماهنگی که با دادگستری استان تهران و دادستانی شهرستان پردیس انجام شده واحدهای مسکن مهر که مالکان آنها از تحویل آن خودداری می کنند طبق قانون مالیات بر خانه های خالی مشمول جرایم مالیاتی خواهند شد.


سید مهدی هدایت در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: امروز جلسه ای با دیزجی معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری تهران و آقاجری دادستان شهرستان پردیس داشتیم که تصمیماتی درباره تعیین تکلیف بلوکها، صدور اسناد و مالیات بر واحدهای خالی از سکنه گرفته شد.
وی ادامه داد: تا روزهای آینده اساسنامه بلوکهای ساختمانی به تمام ساکنان ابلاغ می شود تا هیات مدیره بلوکها مشخص شود و با همکاری دادستانی پردیس از این پس مشکلات بلوکها به حداقل برسد.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: موضوع دوم اینکه قرار شد در روند ستاندن اختتام کار و صدور اسناد واحدهای مسکن مهر تسریع شود.
هدایت با اشاره به اصلاحیه تبصره ۲ قانون مالیاتهای مستقیم موسوم به مالیات بر خانه های خالی مصوب مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه با مسئولان دادگستری و دادستانی همین طور قرار شد واحدهایی که مالکان آنها از تحویل آن خودداری می کنند طبق قانون مالیات بر خانه های خالی، مشمول مالیات شوند.
منبع:

1399/11/07
13:18:23
0.0 / 5
980
تگهای خبر: جت , ساخت , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما