در ادامه سفر دو روزه؛

وزیر راه از پروژه ۶۷ میلیارد تومانی بیمارستان مهدی شهر بازدید كرد

وزیر راه از پروژه ۶۷ میلیارد تومانی بیمارستان مهدی شهر بازدید كرد

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان از بیمارستان مهدی شهر بازدید و برای تکمیل این بیمارستان با 67 میلیارد تومان اعتبار، دستورات لازم را صادر کرد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد پنج شنبه در ادامه سفر دو روزه به استان سمنان وارد مهدی شهر شد تا از پروژه بیمارستان این شهرستان بازدید به عمل آورد. این بیمارستان یکی از با اهمیت ترین پروژه های حوزه بهداشت و درمان در غرب استان شمرده می شود که ساخت آنرا راه و شهرسازی و تجهیز آنرا وزارت بهداشت بر عهده دارد.
معاون عمرانی استاندار سمنان در حاشیه این بازدید به خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای ساخت این بیمارستان ۶۷ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که خوشبختانه این بیمارستان با صرف اعتبارات ملی و استانی تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در ساختمان، تکمیل شده است.
منوچهر فخری با اعلان اینکه این طرح همچنان ۲۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز دارد که امیدواریم به زودی این میزان اعتبار نیز در کار صرف شود، اشاره کرد: از جمع اعتبارات تخصیص یافته، طی سال جاری ۴۲ میلیارد تومان صرف راه اندازی این بیمارستان شده است.
وی اضافه کرد: بیمارستان مهدی شهر در زمینی به وسعت سه هکتار و زیر بنای هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع می تواند بخش عظیمی از نیازهای درمانی و بهداشتی شهرستان مهدی شهر و شهمیرزاد را برطرف کند و تحولی در این منطقه ایجاد سازد.
وزیر راه در مسافرت دو روزه به استان سمنان مقرر است از پروژه های بیمارستانی و راه و ابنیه بازدید خواهدنمود. وی فردا به شرق استان سمنان و شهرستان شاهرود نیز سفر خواهدنمود.

1399/10/25
20:12:58
0.0 / 5
1009
تگهای خبر: ساخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما