قیمت مسكن حباب دارد

قیمت مسكن حباب دارد

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در شرایط کنونی بازار مسکن به علل گوناگونی گرفتار نوسان است و این مساله سبب شده که قیمت مسکن با حباب مواجه شود.


به گزارش هم پیما به نقل از خانه ملت، محمد اسلامی با اشاره به اینکه ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره قیمت مسکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، خاطرنشان کرد: وزارتخانه تا کنون قیمت نهایی را درباره مسکن های این طرح اعلام نکرده است و تنها یک برآورد قیمتی در این رابطه عنوان شد.

وی ضمن اشاره به نوسانات بازار مسکن اضافه کرد: در شرایط کنونی بازار مسکن به علل گوناگونی گرفتار نوسان است و این مساله سبب شده که قیمت آن با حباب مواجه شود، ازاین رو نمی توان به صورت هیجان زده درباره مسائل مختلف حوزه مسکن همچون قیمت مسکن طرح اقدام ملی صحبت کرد. اسلامی افزود: همچنان ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره مساکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، از سوی دیگر از متقاضیانی که به افتتاح حساب اقدام نموده اند، می خواهم هر چه سریع تر به پرداخت اقساط مذکور اقدام نمایند. وی ادامه داد: بر مبنای آمارها حدود ۱۰۰ هزار نفر هنوز اقساط اولیه را پرداخت نکرده اند که این مساله باید تسریع شود تا ما بتوانیم پروژه ها را فعال نماییم. مسؤلان وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت ساخت آپارتمان در طرح اقدام ملی مسکن را ۲.۷ میلیون تومان در هر متر مربع اعلام نموده اند.

1399/10/02
13:50:29
5.0 / 5
1078
تگهای خبر: بازار , تولید , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما