خضریان خبر داد

طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر

طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی و انتشار آن به بیرون آگاهی داد.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به طرح سؤال نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی درباره عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی، اظهار داشت: به همراه تعدادی از نمایندگان ضمن اینکه درباب سوءمدیریت و کم کاری های سازمان بنادر و دریانوردی خصوصاً در حوزه فناوری اطلاعات از وزیر مربوطه سوال کرده ایم، درباره مسائل مالی سازمان بنادر نیز از وزیر سؤال کردیم و بطور جد پیگیر این مساله هستیم.
وی با اعلان اینکه گزارشاتی از برخی اتفاقات ناگوار مالی و مدیریتی در سازمان بنادر کسب کرده ایم، اضافه کرد: باید مسائل مالی این سازمان مشخص شده و نحوه هزینه کرد اعتبارات در این سازمان کاملاً شفاف شود.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ تصریح کرد: اخیراً شاهد هک شدن اطلاعات این سازمان و انتشار آن به بیرون بودیم که علت درز این اطلاعات باید مشخص شود؛ نمی گردد که در یک سازمان اطلاعات به آسانی درز پیدا کند و مقامی هم پاسخگو نباشد.
خضریان افزود: اگر کوتاهی یا قصدی در این زمینه وجود داشته باید بطور دقیق مشخص و با خاطیان احتمالی برخورد جدی صورت گیرد. ما بطور جدی در مجلس پیگیر این مساله هستیم و باید شفافیت لازم درباره مسائل سازمان بنادر صورت پذیرد.1399/09/08
13:12:04
5.0 / 5
1899
تگهای خبر: فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما