معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

سود حاصل از عملیات بانكی در لرستان برای توسعه این استان اختصاص می یابد

سود حاصل از عملیات بانكی در لرستان برای توسعه این استان اختصاص می یابد

به گزارش هم پیما لرستان معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: سود حاصل از عملیات بانكی دو بانك رفاه كارگران و توسعه تعاون در استان لرستان برای توسعه و پیشرفت این استان اختصاص می یابد.


حاتم شاکرمی امروز ۱۷ آبان ماه، اظهار نمود: برای پیگیری مصوبات و دستاوردهای سفر اخیر مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به لرستان، نشست مشترکی با حضور سید موسی خادمی، استاندار و مدیران عامل بانکهای رفاه کارگران و توسعه تعاون در محل بانک رفاه برگزار گردید.
وی نتایج این نشست را رضایت بخش دانست و موافقت مدیران عامل بانکهای رفاه کارگران و توسعه تعاون با مشارکت در اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح های تبدیلی و نیمه تمام و تعیین تکلیف سه واحد تملک شده توسط بانک توسعه تعاون در فرصت یک ماهه را همچون توافقات به دست آمده عنوان نمود.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از همکاری جدی اسماعیل لله گانی و حجت الله مهدیان، مدیران عامل این دو بانک برای تحقق و اجرای دستورات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد؛ با توافقات به دست آمده، زمینه رشد و توسعه همه جانبه استان لرستان محقق شود.
گفتنی است، به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیاتی از معاونین و مدیران این وزارتخانه جهت بررسی آخرین وضعیت پروژه ها و طرح ها، تسهیل، تسریع و رفع موانع سرمایه گذاری، حل معضل بیکاری، توسعه اشتغال پایدار روستایی و... اخیراً به این استان سفر کردند.
منبع:

1399/08/18
13:42:08
5.0 / 5
25144
تگهای خبر: اشتغال , بانك , توسعه , جت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما