مهر خبر می دهد؛

اوراق تسهیلات مسكن، 224 هزار تومان!

اوراق تسهیلات مسكن، 224 هزار تومان!

در معاملات امروز فرابورس، یكی از نمادهای زیرمجموعه اوراق تسهیلات مسكن بانك ملی به تعداد محدود تا ۲۲۴ هزار تومان فروخته شد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، در اتفاقی عجیب در حالیکه اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در ایام اخیر به علت رکود حاکم بر بازار مسکن با کاهش قیمت روبه رو شده و با رسیدن به کف دامنه نوسان (منفی ۵ درصد)، به کانال ۸۰ هزار تومان سقوط کرده است، قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی در معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ناگهانی مواجه گردید.
۸۷ برگه از نماد تملی ۷۰۴ (اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی صادره در تیر ماه ۹۷) که اعتبار آن از زمان صدور تا ۳ سال است، طی ۵ فقره معامله به ارزش هر برگه، ۲۲۴ هزار و ۲۴۸ تومان فروخته شد.
۱۰ برگه از همین نماد هم ۲۱۳ هزار و ۵۷۰ تومان فروش رفت.
۱۲۰ برگه از نماد تملی ۷۱۱ (اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی صادره در بهمن ۹۷) هم ۱۴۲ هزار و ۳۴۰ تومان و ۳۶ برگه از نماد تملی ۸۰۲ (اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی صادره در اردیبهشت ۹۸) هم ۱۵۵ هزار و ۵۴۸ تومان فروش رفت.
اما اوراق تسهیلات مسکن متعلق به بانک مسکن در اغلب نمادهای زیرمجموعه «تسه»، در معاملات امروز (شنبه ۱۰ آبان) در بازه ۸۳ تا ۹۰ هزار تومانی بود؛ تا کنون ۲۰ هزار برگه از نماد تسه ۹۹۰۷ (اوراق تسهیلات مسکن صادره در مهر امسال) در بازار به فروش رسیده که قیمت آن به ازای هر برگه، ۸۳ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است.


منبع:

1399/08/11
14:13:57
5.0 / 5
1756
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما