كددهی ریموت بتا ۲۰۰۷ و ریموتهای لرنینگ

كددهی ریموت بتا ۲۰۰۷ و ریموتهای لرنینگ

هم پیما: تمامی بردهای ریموتی جدید با فركانس ۴۳۳ كار میكند. و تولید برد با فركانس كاری ۳۱۵ و ۳۵۰ چند سالی هست كه تنها جهت دزدگیر ماشین و دزدگیر اماكن استفاده می شود.


آموزش کد دادن ریموت کنترل بتا ۲۰۰۷ , ۲۰۰۹ , ۲۰۱۳ , ۲۰۱۴ , ۲۰۱۶ , ۲۰۱۸ و درپا , کوچی و تمامی ریموت های لرنینگ کد.بطور کلی ریموتهای لرنینگ کد به ریموتهای گفته میشود که فرکانس آنها ثابت و از طریق دکمه لرن برد گیرنده قابل کدهی باشند. البته از ریموت بلوتوثی هم در صورتی که دسترسی به برد اصلی امکان پذیر نباشد می توان استفاده نمود.

۳۱۵MHZ   : فرکانس کاری

 ۳۵۰MHZ فرکانس کاری : 

 ۴۳۳MHZ   : فرکانس کاری

 ۸۱۵MHZ  :  فرکانس کاری

 

در مرحله اول مصرف کننده گرامی لازم است از نوع فرکانس ریموت خود آگاهی پیدا نماید. یا اینکه ریموتی با همان مشخصات قبلی ریموت خود خریداری کند. لازم به ذکر است تمامی بردهای ریموتی  جدید با فرکانس ۴۳۳ کار میکند. و تولید برد با فرکانس کاری ۳۱۵ و ۳۵۰ چند سالی هست که تنها جهت دزدگیر ماشین و دزدگیر اماکن استفاده می شود. همچنین ریموت های که فرکانس کاری آنها ۸۱۵ است. بدلیل گرانی قیمت تنها در اماکن دارای نویز زیاد استفاده می شوند..

چگونه فرکانس ریموت را تشخیص دهیم؟

 

بر روی هر ریموت یک قطعه الکترونیکی به نام کریستال ساعت وجود دارد. عددی که برروی این کریستال نوشته شده است نشان دهنده ی فرکانس ریموت می باشد که معمولا این فرکانس ها، ۴۳۳ ، ۳۱۵ ، ۳۵۰ و ۸۶۸ مگاهرتز هستند. یکی دیگر از راه های تشخیص فرکانس ریموت دستگاه فرکانس متر میباشد. که بیشتر کلید سازی ها از آن استفاده میکنند. البته دستگاه فرکانس یاب تنها جهت تشخیص فرکانس ریموتهای لرنینگ کد و دیپ سوئیچ کاربرد دارد. و امکان تشخیص فرکانس ریموت هاپینگ را به علت تغییر مداوم فرکانس این ریموتها با دستگاه فرکانس یاب امکان پذیر نمی باشد...

آموزش مراحل کد دادن ریموت بتا

 

ابتدا ریموتی با فرکانس مشابه ریموت قبلی خود خریداری فرمایید

درب برد کنترل که معمولا به رنگ طوسی و یا مشکی میباشد و در نزدیکی درب کرکره و یا برد جک پارکینگی هست را باز فرماید

دکمه لرن را بر روی برد کنترلی پیدا فرمایید.

دکمه لرن را یکبار بصورت سریع بدون نگه داشتن فشار دهید

چراغ کوچک روی برد شروع به چشمک زدن میکند.همزمان دکمه A روی برد را نگه دارید

چراغ کوچک روی برد شروع به چشمک سریع زدن میکند و ریموت کد گرقته

 

خام کردن ریموت بتا ۲۰۰۷

 

لازم به توضیح است اگر دکمه لرن را زیاد نگه دارید تمامی ریموتهای متصل به برد پاک می شوند یا به اصطلاح خام میشوند. و لازم است دوباره به تمام ریموت ها کد داده شود.

 

1399/08/08
01:29:52
5.0 / 5
1955
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما