وزیر راه و شهرسازی به هم پیما اعلام كرد

محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی كرونا اجرایی می شود

محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی كرونا اجرایی می شود

به گزارش هم پیما وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه آماده اجرای همه پروتكل های بهداشتی مورد تاكید وزارت بهداشت همچون محدودیت های تردد در صورت ابلاغ هستیم، اظهار داشت: از همه مردم خواهش می نماییم در این شرایط كه شیوع كرونا در كشور افزایش یافته به خاطر خودشان و خانواده هایشان هم كه شده، مسافرت نروند.


محمد اسلامی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به این که بر مبنای آمارهای موجود هر گاه مسافرت های مردم کمتر شده و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند، شیوع کرونا هم در کشور فروکش کرده است، مردم فعلا به مسافرت نروند و همه پروتکل ها را رعایت نمایند.
وی ادامه داد: در این شرایط کادر درمانی کشور خسته شده است و هر روز تعداد خیلی از مردم عزیزمان جان خویش را از دست می دهند که در این ایام متاسفانه تعدادشان از ۳۰۰ نفر در روز هم فراتر رفته است. از طرفی کادر درمانی کشور هم خسته شده است و به همین سبب از همه مردم می خواهیم خواهشا سفر نروند.
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوالی درباره اینکه با عنایت به دغدغه ها و گلایه های وزیر بهداشت در خصوص اینکه اوضاع کشور از نظر شیوع کرونا اصلا مناسب نمی باشد و چرا جاده ها بسته نمی شوند، آیا آمادگی ایجاد محدودیت های تردد را دارید؟ اظهار داشت: رئیس جمهوری بارها در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید نمودند که وزیر بهداشت هر پروتکلی را می خواهد برای کنترل ویروس کرونا اجرا نماید مختار است آنرا با همکاری وزارت کشور انجام دهد و تا کنون هیج پروتکلی که وزیر بهداشت بر اجرای آن تاکید داشته مغفول نمانده و آنرا اجرایی کردیم.
اسلامی اظهارکرد: در همین راستا اگر محدودیت ترددی از جانب وزیر بهداشت مانند هفته گذشته اعلام گردد وزارت راه و پلیس راه آماده اجرای آن هستند و به سرعت آنرا انجام می دهیم.
منبع:

1399/08/02
21:21:32
5.0 / 5
1639
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما