با حكم اسلامی؛

دانش جعفری مشاور وزیر راه شد

دانش جعفری مشاور وزیر راه شد

وزیر راه و شهرسازی در حكمی داوود دانش جعفری را بعنوان مشاور وزیر راه و شهرسازی و مسئول راه اندازی صندوق توسعه حمل و نقل منصوب نمود.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حکمی داوود دانش جعفری را بعنوان مشاور وزیر راه و مسئول راه اندازی صندوق توسعه حمل و نقل منصوب نمود.
تأسیس صندوق توسعه حمل و نقل بر مبنای برخی از مواد مندرج در بخش ۱۱ قانون برنامه ششم توسعه (بخش مسکن و حمل و نقل) به وزارت راه و شهرسازی تکلیف شده است.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی تیر ماه سال گذشته از تصویب اساسنامه این صندوق در هیئت دولت و اختصاص ۲۰ میلیارد تومان از قانون بودجه سال ۹۸ جهت راه اندازی این صندوق اطلاع داده بود.
محل آورده های این صندوق بر مبنای قانون، منابع دولتی، منابع بخش خصوصی، صرفه جویی در مصرف سوخت و سایر انواع سرمایه گذاری ها همچون جذب سرمایه های خارجی در نظر گرفته شده است.
فتنی است دکتر دانش جعفری که عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی است مسئولیت هایی همچون وزارت اقتصاد دولت نهم، مشاور اقتصادی دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت یازدهم، ریاست کمیسیون اقتصاد مجلس هفتم، دبیر کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام، نایب رئیسی کمیسیون تلفیق برنامه سوم و نایب رییس کمیسیون اقتصادی دوره پنجم مجلس شورای اسلامی، ریاست بنیاد مسکن در دهه هفتاد و عضویت در شواری پول و اعتبار را در کارنامه سوابق اجرایی خود بر عهده داشته است.منبع:

1399/07/28
16:07:22
5.0 / 5
1424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما