ازسرگیری پروازهای تهران به هامبورگ و كلن بعلاوه جزئیات

ازسرگیری پروازهای تهران به هامبورگ و كلن بعلاوه جزئیات

مدیر روابط عمومی شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد پروازهای تهران به آلمان و دو مقصد هامبورگ و كلن در هفته های آتی آگاهی داد.


حسین جهانی در گفت و گو با ایسنا درباره از سرگیری پروازهای ایران-آلمان اظهارکرد: بعد از ماه ها وقفه در پروازهای خارجی به سبب شیوع ویروس کرونا ایران ایر پروازهای خودرا از هفته آینده به آلمان آغاز خواهدنمود.
وی اضافه کرد: از دوشنبه هفته آینده ۲۸ مهر ماه مصادف با ۱۹ اکتبر پرواز تهران-هامبورگ از سر گرفته می شود و از ششم آبان ماه مصادف با ۲۷ اکتبر نیز روزهای سه شنبه هر هفته این پرواز ادامه خواهد داشت.
به گفته او پروازهای تهران-کلن نیز از جمعه ۹ آبان ماه برابر با ۳۰ اکتبر از سرگرفته خواهد شد و در ایام جمعه هر هفته نیز ادامه پیدا می کند.
وی اضافه کرد: این پروازها با رعایت پروتکل های بهداشتی توافق شده بین دو کشور شروع شده و جزئیات شرایط و ضوابط به محض نهایی شدن اعلام خواهد شد.
به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، پرواز تهران-هامبورگ در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه سال جاری با شماره پرواز ۷۲۳ در ساعت ۷: ۴۵ از فرودگاه امام خمینی(ره) پرواز و در ساعت ۱۱: ۴۵ به وقت محلی در فرودگاه هامبورگ به زمین می نشیند. پرواز بازگشت نیز به شماره پرواز ۷۲۲ در همان روز در ساعت ۱۳: ۲۵ به وقت محلی از فرودگاه هامبورگ به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) انجام و در ساعت ۲۰: ۱۵ در این فرودگاه به زمین می نشیند.
همین پرواز ششم آبان ماه در ایام سه شنبه هر هفته در ساعت ۷: ۳۰ از فرودگاه امام خمینی(ره) پرواز و در ساعت ۱۰: ۴۵ به وقت محلی وارد فرودگاه هامبورگ خواهد شد و برگشت آن در همان روز در ساعت ۱۲: ۱۵ به وقت محلی از هامبورگ پرواز و در ساعت ۲۰ در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.
همچنین پرواز تهران – کلن از نهم آبان ماه شروع شده و در ایام جمعه هر هفته با پرواز شماره ۷۲۹ در ساعت ۱۷: ۴۰ فرودگاه امام خمینی(ره) را ترک و در ساعت ۲۱ به وقت محلی وارد فرودگاه کلن می شود. بازگشت این پرواز نیز در همان روز با پرواز شماره ۷۲۸ در ساعت ۲۲: ۳۰ به وقت محلی از فرودگاه کلن پرواز و در ساعت ۶: ۱۵ بامدادان روز شنبه در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین می نشیند.
مردم برای خرید بلیت پروازهای "هما" می توانند به سایت https: //booking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی "هما" تماس بگیرند.
بر اساس اعلام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" پرواز به آلمان به صورت هفتگی به سه فرودگاه فرانکفورت، کلن و هامبورگ صورت خواهد گرفت.1399/07/25
15:53:10
5.0 / 5
1301
تگهای خبر: پرواز , سایت , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما