كاهش سفر هوایی زائرین به مشهد به علت كرونا

كاهش سفر هوایی زائرین به مشهد به علت كرونا

به گزارش هم پیما مدیركل فرودگاه های استان خراسان رضوی از حضور مستمر ناظران سلامت در فرودگاه مشهد اطلاع داد و تصریح كرد كه با حضور ناظران، پروتكل های بهداشتی به صورت دقیق در این فرودگاه رعایت می شوند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی اظهار نمود: ناظران سلامت به صورت مستمر در فرودگاه مشهد حضور دارند و بر فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک مسافران، بخصوص در مراحل بازرسی و صفوف کانتر ترمینال ها نظارت خواهند داشت.
امانی بنی اظهار داشت: حضور ناظران سلامت به منظور افزایش نظارت ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است و در هر نوبت پرواز، ناظران بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی هم از جانب کارگزاران و هم از جانب مسافران نظارت دارند.
وی تصریح کرد: هر روزه عملیات ضدعفونی کردن پایانه ها و پروازهای این فرودگاه در جهت جلوگیری از انتشار کرونا انجام می شود.
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی درباره تعداد پروازهایی که در فرودگاه مشهد انجام می شود، اظهار داشت: حالا به صورت روزانه در فرودگاه مشهد ۱۰۰ سورتی پرواز انجام می شود و تنها پرواز خارجی که این فرودگاه پوشش می دهد پرواز به افغانستان است.
امانی بنی خاطرنشان کرد: انتشار کرونا سبب کاهش میزان سفر هوایی زائرین شده است؛ به صورتی که تعداد سورتی ها نسبت به سال گذشته، کاهش چمشگیری داشته است.
منبع:

1399/07/20
14:31:08
5.0 / 5
1460
تگهای خبر: پرواز , جت , سفر , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما