با حضور رئیس جمهور؛

نخستین افتتاح های طرح ملی مسكن به آبان موكول شد

نخستین افتتاح های طرح ملی مسكن به آبان موكول شد

به گزارش هم پیما معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از افتتاح و بهره برداری از برخی پروژه های مسكن ملی در اول آبان ماه سال جاری با حضور رئیس جمهوری اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده پیرامون افتتاح بعضی از واحدهای مسکن ملی در روز اول آبان ماه سال جاری توضیح داد: با حضور رئیس جمهوری در ۴ بخش طرح های مسکنی همچون اقدام ملی مسکن و همینطور واحدهای باقیمانده مسکن مهر افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی در بیان جزئیات طرح هایی که افتتاح و به بهره برداری می رسند، اضافه کرد: طرح های مسکن ملی در ۴ بخش افتتاح می شوند، بخش نخست طرح های مسکن ملی، واحدهایی که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده، بخش دوم افرادی که به پروژه ها معرفی می گردند و این افراد بخشی از آورده خویش را به پروژه تزریق کرده اند که با عنایت به پیشرفت پروژه ها به متقاضیان واگذار می شوند و بخش سوم افتتاح پروژه هایی است که در طرح اقدام ملی تمام و تحویل خواهند شد و بخش چهارم هم کلنگ زنی پروژه های جدید است.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در زمینه مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحدهای باقیمانده به متقاضیان در این مراسم، اعلام نمود: استان هایی در این مراسم تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر بعضی از استان ها به اتمام می رسد و جشن خاتمه دارند.
به گفته محمودزاده، مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در ۲۱ استان کشور به اتمام رسیده و در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیشبینی شده که مسکن مهر بیشتر از ۱۷ استان تا اول آبان به پایان برسد. استان ها متعهد شده اند باقی مانده واحدهای مسکونی مهر، تا آخر آبان سال جاری تحویل متقاضیان شود.

1399/07/19
10:59:06
5.0 / 5
1380
تگهای خبر: ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما