رییس سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

پیگیری برای حل مشكل ایرانی های پیاده شده از هواپیمای قطر بعلاوه جزییات

پیگیری برای حل مشكل ایرانی های پیاده شده از هواپیمای قطر بعلاوه جزییات

به گزارش هم پیما شب گذشته حدود ۲۰ نفر از مسافران ایرانی قطرایرویز به مقصد تركیه در فرودگاه امام خمینی از هواپیما پیاده شدند و از این پرواز جا ماندند، رئیس سازمان هواپیمای كشوری اظهار داشت: از همان شب گذشته به دنبال حل مشكلات این مسافران هستیم و بزودی ایرانیانی كه بلیت های گرانی هم برای پرواز خریدند به استانبول سفر می كنند.


تورج دهقانی زنگنه در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: شب گذشته حدود ۲۰ مسافر ایرانی قطرایرویز به مقصد ترکیه از هواپیما پیاده شدند چون که آزمایش PCR آنها از نظر قطری ها معتبر نبود و به قول آنها نام این آزمایشگاه چند روز قبل از لیست آزمایشگاهای مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خارج شده است.
وی ادامه داد: این مسافران با وجود تهیه بلیت حدود ۵۰ میلیون تومانی و داشتن پاسخ منفی تست PCR از هواپیما پیاده شده و از پرواز جا ماندند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: به سرعت مشکل این مسافران از راه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هواپیمایی قطر مورد پیگیری قرار|گرفت و امیدواریم که این شرکت هواپیمایی با عنایت به قول مساعدی که داده بدون جریمه مسافران را با پرواز بعدی اش به مقصدشان برساند.
زنگنه اظهار داشت: مقرر شده تا مسافران جا مانده با انجام آزمایش PCR دیگری از آزمایشگاه معتبر مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بتوانند پروازشان را با قطر ایرویز انجام دهند و این مساله از شنبه از راه دستگاه های متولی همچون مسؤلان بهداشتی پیگیری می شود.
منبع:

1399/07/18
21:43:38
5.0 / 5
1481
تگهای خبر: آموزش , پرواز , دستگاه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما