نوبخت:

راه اندازی سه هزار واحد مسكن محرومین استان مركزی امروز شروع می شود

راه اندازی سه هزار واحد مسكن محرومین استان مركزی امروز شروع می شود

به گزارش هم پیما مركزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور اظهار داشت: عملیات اجرایی سه هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد و اقشار كم درآمد شروع می شود.


دکتر محمدباقر نوبخت دهم مهرماه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در کنار ابلاغ سلام رئیس جمهوری و هیات وزیران به مردم استان مرکزی، سه اقدام در این سفر پیگیری خواهد شد.
وی اضافه کرد: امروز مجموعه طرح ها و پروژه هایی که برای استان مرکزی می تواند تا آخر سال جاری یا پیش از اتمام دولت تدبیر و امید به بهره برداری برسد، در شورای برنامه ریزی استان مصوب و اعتبارات کامل آن دیده خواهد شد، همین طور مجموعه ای از طرح های تولیدی با اعتبارات در نظر گرفته شده در چارچوب برنامه جهش تولید در امتداد ابلاغیه مقام معظم رهبری برای استان امسال مشخص می شود و در شورای برنامه ریزی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
نوبخت اشاره کرد: در این سفر عملیات اجرایی سه هزار واحد مسکونی در چارچوب هزار واحد برای مددجویان کمیته امداد و دو هزار واحد برای افراد کم درآمد شروع می شود و تمام برنامه های این سفر تا اختتام امسال یا آخر بهار ۱۴۰۰ قابل بهره برداری خواهد بود.
معاون رئیس جمهوری افزود: چند افتتاحیه نیز در این سفر نیز صورت خواهد گرفت که برای هفت تا هشت ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.
بازدید از برخی پروژه های نیمه تمام اراک شامل تالار مرکزی، بیمارستان ولیعصر(عج) و کتابخانه مرکزی و شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی استان از برنامه های نوبخت در اراک است.
بازدید از منطقه گردشگری دره گردو اراک و افتتاح مدرسه خاتم الانبیا از دیگر برنامه های معاون رئیس جمهور در اراک است.
منبع:

1399/07/10
13:25:18
5.0 / 5
1412
تگهای خبر: تولید , سفر , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما