رجا آماده ورود به بازار سرمایه شد

رجا آماده ورود به بازار سرمایه شد

به گزارش هم پیما عضو هیأت مدیره و مدیر برنامه و بودجه شركت حمل و نقل ریلی رجا اعلام نمود: این شركت و شركت نوین صنعت رجا برای ورود به بازار سرمایه، امروز پذیرش خودرا در شركت فرابورس به ثبت رساندند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، حسن اسماعیلی در این زمینه اظهار نمود: با حمایت های هگتا و سازمان تامین اجتماعی برای افزایش سرمایه رجا و خروج از ماده ۱۴۱، شرایط لازم برای ورود به بازار سرمایه کشور برای دو مجموعه شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت نوین صنعت رجا برقرار شد.
وی با اعلان اینکه مقدمات این کار با تشکیل کارگروه تخصصی ورود به بازار سرمایه از تیرماه امسال آغاز شد، اضافه کرد: راهکارهای افزایش سرمایه، جمع آوری و تدوین مستندات، برگزاری چندین جلسه مشاوره، مذاکره با کارگزاری های مختلف، شناسایی کارگزار واسط و... همچون اقدامات این کارگروه برای ورود رجا به بازار سرمایه بود.
طبق اعلام رجا، عضو هیأت مدیره و مدیر برنامه و بودجه این شرکت افزود: شرکت حمل و نقل ریلی رجا بعنوان بزرگترین شرکت ریلی مسافری ایران با سهم حدود ۵۵ درصدی ناوگان و جابه جایی مسافر در کشور همین طور ظرفیت بالای انجام کارهای تعمیراتی و فنی قطارها در شرکت نوین صنعت رجا چشم انداز روشنی را پس از ورود به بازار سرمایه متصور بوده و بعنوان پیشرو در صنعت حمل و نقل ریلی مسافری کشور، به دنبال توسعه این بخش است.
اسماعیلی، کارگران و بازنشستگان بیمه سازمان تامین اجتماعی را بزرگترین سهامداران این شرکت دانست و اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته امید است با ورود به بازار سرمایه، شرایط اقتصادی خوبی را برای کلیه سهامداران شرکت ایجاد نماییم.
منبع:

1399/07/01
19:34:53
5.0 / 5
1564
تگهای خبر: بازار , توسعه , جت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما