شرایط و جزئیات پرواز تهران به اتریش

شرایط و جزئیات پرواز تهران به اتریش

به گزارش هم پیما شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با اشاره به از سرگیری پروازهای تهران - وین از بیست وپنجم مردادماه سال جاری به صورت هفتگی، جزئیات و شرایط پرواز به اتریش را اعلام نمود.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، روز گذشته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" اعلام نمود که از تاریخ ۲۵ مردادماه سالجاری، برپایه برنامه در ایام شنبه هر هفته از تهران به فرودگاه وین پرواز می کند.
این پرواز در ایام شنبه هر هفته، با شماره ۷۱۷ در ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه صبح فرودگاه امام خمینی (ره) ترک و در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه وین به زمین می نشیند. همینطور بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره ۷۱۶ در ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه وین پرواز می کند و در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.
حسین جهانی – مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) – در گفتگو با ایسنا درباره شرایط و جزئیات پرواز تهران – وین اظهار نمود: هموطنان برای خرید بلیت این پروازها می توانند به سایت https: //ebooking.iranair.com رجوع و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ (دفتر فروش تلفنی "هما") تماس بگیرند.
وی افزود: برپایه اطلاعیه صادره از جانب سازمان هواپیمایی کشور اتریش، مسافران دارای پاسپورت و اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلستان، اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس، انگلستان، داشتن بلیت تایید شده هواپیما، قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت به صورت ترانزیتی می توانند مسافرت کنند.
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار نمود: همینطور مسافرانی که ویزای کار Business تایپ D، ویزای دانشجویی تایپ D اتریش، ویزای خانوادگی تایپ D اتریش برای پیوستن به خانواده و مسافران تزانزیت می توانند به وین پرواز کنند و در اطلاعیه صادر شده از سازمان هواپیمایی اتریش آمده است که تمامی مسافران بالای ۱۱ سال در پروازهای ورودی به اتریش (به غیر از مسافران تراتزیت هوایی) باید پیش از پرواز مبادرت به انجام آزمایش PCR نکنند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.
وی با بیان این که مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نیستند، اظهار داشت: همه مسافران باید پیش از پرواز می بایست فرم تعهد را از راه http: //www.bmk.gv.at/en/service/entry-requirements.html دریافت و تکمیل کنند. همینطور برپایه این اطلاعیه، ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخ دار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می توانند فقط از یک کوله پشتی و یا ساک دستی جهت حمل بار همراه، به داخل کابین استفاده نمانید و داشتن ماسک در فرودگاه و حین پرواز الزامی است.
به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " به مسافران عازم مقاصد آمستردام، پاریس، میلان، رم و لندن سفارش کرده تا در زمان خرید بلیت آخرین رویه مسافرت به مقاصد ذکر شده را از دفاتر فروش بلیت دریافت نمایند.1399/05/23
11:48:39
5.0 / 5
1054
تگهای خبر: service , پرواز , ساك دستی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما