برقراری مجدد پروازهای مسافری هما به وین بعلاوه جزئیات

برقراری مجدد پروازهای مسافری هما به وین بعلاوه جزئیات

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ˮهماˮ از تاریخ 25 مردادماه امسال، بر طبق برنامه در ایام شنبه هر هفته از تهران به فرودگاه وین پرواز می كند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، با گسترش ویروس کووید ۱۹، خیلی از پروازهای برنامه ای "هما" به مقاصد پروازی همچون کشور اتریش متوقف گردید که این وقفه چند ماهه همچنان ادامه داشت. و به دنبال رفع محدودیت بهداشتی های اعمال شده از طرف سازمان هواپیمایی کشوری اتریش و صدور مجوز برای شروع مجدد پروازهای "هما" به مقصد وین، از روز ۲۵ مردادماه امسال، پرواز برنامه ای "هما" از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه وین انجام می شود.

این پرواز در ایام شنبه هر هفته، با پرواز شماره ۷۱۷ در ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه بامدادان فرودگاه امام خمینی (ره) ترک و در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه وین به زمین می نشیند.

بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۷۱۶ در ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه وین پرواز می کند و در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.

هموطنان برای خرید بلیت این پروازها می توانند به سایت https: //ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ (دفتر فروش تلفنی "هما") تماس حاصل نمایند.

الان پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " به مقاصد آمستردام، پاریس، میلان، رم و لندن بر طبق برنامه پروازی انجام می شود.1399/05/21
14:25:54
5.0 / 5
1569
تگهای خبر: پرواز , سایت , فرودگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما