سخنگوی كمیسیون عمران مجلس خبر داد:

اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای تأمین پروژه های عمرانی كه پیشرفت بالای ۹۰ درصد داشتند

اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای تأمین پروژه های عمرانی كه پیشرفت بالای ۹۰ درصد داشتند

به گزارش هم پیما سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به نقل از رئیس بنیاد مستضعفان خبر از اعلام آمادگی این بنیاد به منظور تأمین مالی پروژه های عمرانی كه بالای ۹۰ درصد پیشرفت داشته اند داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز پس از ظهر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان نمود: در جلسه پس از ظهر امروز کمیسیون آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان حضور یافته و گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این بنیاد و ظرفیت های که بنیاد برخوردار می باشد به اعضای کمیسیون عرضه کردند. شرکت های گوناگونی در حوزه های مختلف زیر مجموعه بنیاد مستضعفان است و این نهاد ظرفیت های عدیده ای دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: در گزارش عرضه شده از زوایای مختلفی فعالیتهای این بنیاد مورد بررسی قرار گرفت همانطور که مستحضرید بنیاد مستعضفان پس از انقلاب و به فرمان حضرت امام با هدف تجمیع اموال و دارایی های مصادره شده شکل گرفت. و شعار آن پشتیبانی از مستضعفان بود.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز این نهاد یکی از بخش های بزرگ اقتصادی کشور است که در حوزه های مختلف فعالیت می کند و رویکرد آن محرومیت زدایی است. اعضای کمیسیون هم بعد از استماع گزارش به شرایط مناطق خود اشاره کرده و خواهان توجه بیشتر به مناطق محروم جهت محرومیت زدایی شدند. آقای فتاح هم از آمادگی بنیاد مستضعفان برای تأمین مالی پروژه های عمرانی که بالای ۹۰ درصد پیشرفت داشته اند اطلاع داد و خواهان همراهی مجلس و دولت برای راهکار قانونی به منظور کمک این نهاد برای تکمیل پروژه های عمرانی که بالای ۹۰ درصد پیشرفت داشته اند شد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: کمیسیون عمران حتما این مورد را دنبال کرده تا از ظرفیت بنیاد مستضعفان برای تکمیل پروژه های که بالای ۹۰ درصد پیشرفت داشتند استفاده گردد. از طرفی اعضای کمیسیون سفارش داشتند تا بنیاد مستضعفان در زمینه محرومیت زدایی با ایجاد اشتغال های خانگی و خرد قدم های برداشته تا از ظرفیت های این بنیاد برای محرومیت زدایی استفاده گردد.
1399/05/14
22:58:08
5.0 / 5
1549
تگهای خبر: اشتغال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما