در آستانه برگزاری آزمون استخدامی از سوی جهاددانشگاهی اعلام شد

پروتكل بهداشتی آزمون استخدامی روز جمعه

پروتكل بهداشتی آزمون استخدامی روز جمعه

هم پیما: مدیر مركز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان این كه روز جمعه، بیستم تیر ماه آزمون های آموزش یاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و صنایع شیر ایران برگزار می شود؛ نكاتی را درباره رعایت پروتكل های بهداشتی و تاریخ اعلام نتایج اولیه این آزمون بیان كرد.


احمد عبدی پور در گفت و گو با ایسنا، درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون استخدامی روز جمعه، بیستم تیر ماه، اظهار داشت: همه ی سالن های امتحانات از روز پیش از آزمون گندزدایی می شوند. برای همه ی داوطلبان ماسک تهیه شده است و در اختیارشان قرار خواهد گرفت. علاوه بر آن، برای همه ی داوطلبان پد الکلی تهیه کردیم که پس از این که اثر انگشت خودرا ثبت کردند انگشت خودرا ضدعفونی کنند.
وی اضافه کرد: باجه امانات و همین طور خوراکی هایی که روز آزمون داده می شود، حذف گردیده است و فقط یک بطری آب معدنی به داوطلبان داده می شود. همه ی داوطلبان باید پیش از صدور کارت فرم پایش سلامت را تکمیل کنند و اگر مشکوک به مبتلاشدن به کرونا باشند در مکانی جدا از بقیه ی داوطلبان آزمون می دهند. سوالات و پاسخ نامه ها روی زمین گذاشته نمی شوند و در پک های شخصی سازی شده روی دسته صندلی گذاشته می شوند. در بیشتر حوزه ها، برای بازرسی بدنی از راکت الکترونیکی استفاده می شود.
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان این که از ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری این آزمون گرفته شده است، اظهار داشت: فاصله ی فیزیکی معمولی که میان داوطلبان در دیگر آزمون ها وجود دارد در آزمون روز جمعه حدودا دو برابر شده است. پراکندگی حوزه ها هم زیاد در نظر گرفته شده است یعنی برای حدودا ۵۰ هزار داوطلب، حدودا ۱۳۰ حوزه مشخص شده است.
عبدی پور درباره زمان اعلام نتایج اولیه ی این آزمون استخدامی اظهار داشت: حداکثر تا نیمه ی دوم مرداد ماه نتیجه اعلام می شود. در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی نمره منفی وجود ندارد و کسب حداقل ۵۰ درصد امتیاز برای پذیرش در این آزمون لازم است یعنی اگر داوطلبی ۵۰ نمره از ۱۰۰ نمره را کسب کند، پذیرفته می شود. در آزمون های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران برمبنای نمره فضلی ( هر داوطلبی که نمره بیشتری کسب کند) و باتوجه به ضوابط، تا چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه و درنوردیدن سایر مراحل به دستگاه مربوطه معرفی می نماییم.
وی در آخر اشاره کرد: در هر سه آزمون حدودا ۴۸ هزار نفر شرکت کرده اند که نیمی از این ها در آزمون استخدامی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی ثبت نام کرده اند.
به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون های آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، استخدامی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شرکت صنایع شیر ایران، از روز گذشته (۱۷ تیرماه) بر روی خروجی سامانه مرکز آزمون به آدرس www.hrtc.ir قرار گرفته است.
منبع:

1399/04/19
23:52:14
5.0 / 5
2247
تگهای خبر: آموزش , ارز , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما