جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر

جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر

به گزارش هم پیما به دنبال معطلی حدود نیم ساعته مسافران پرواز ۲۱۷ بیرجند - تهران در فرودگاه مهرآباد كه نتوانستند كابین را ترك كنند، مدیر روابط عمومی این شركت هواپیمایی اعلام نمود: برخی مسائل مطرح شده همچون خرابی اتوبوس و... بعنوان دلیل بروز این مشكل حقیقت ندارد، اما از مردم به این علت عذرخواهی می نماییم.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، پرواز ظهر امروز بیرجند - تهران با شماره ۲۱۷ با مشکلاتی مواجه گردید و مسافران با وجود نشستن هواپیما در فرودگاه مهرآباد راس ساعت ۱۱: ۴۵ دقیقه نتوانستند پیاده شوند و در کابین هواپیما حدود نیم ساعت معطل مانده بودند.
برخی رسانه ها از نبود اتوبوس در فرودگاه مهرآباد و خراب شدن آن به نقل از کادر پرواز و یکی از مسافران آن بعنوان علت بروز این مشکل اطلاع داده بودند. اما مهدی جهانی - مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) - در اینباره به ایسنا اظهار داشت: به هیچ وجه خرابی اتوبوس و نبود آن به علت نداشتن قرارداد عامل بروز این مشکل نبوده است، چونکه همه تجیهیزات ما در فرودگاه مهرآباد همچون اتوبوس ها متعلق به هماست.
وی ادامه داد: برپایه اصول ایمنی، این هواپیما برای پارک در محل اصلی و پیاده کردن مسافران، با موتورهای خاموش و به وسیله ماشین کشنده به محل پارک منتقل می شود که به دلیل اشکال به وجود آمده در ماشین کشنده امکان انتقال هواپیما به محل اصلی پارک میسر نشد.
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) افزود: با عنایت به مشکل به وجود آمده، بلافاصله مجوز لازم برای روشن شدن موتورهای هواپیما و حرکت به محل پارک جدید صادر شد و در این بین خروج هواپیما یکی از شرکت های هواپیمایی از پارکینگ، ۱۲ دقیقه به طول انجامید که نهایتا با احتساب تاخیر قبلی، مسافران این پرواز در مجموع ۲۵ دقیقه معطل می شوند.
جهانی تصریح کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) وظیفه خود می داند به علت مشکلات به وجود آمده از مسافران این پرواز عذرخواهی کند.
منبع:

1399/03/28
22:24:18
5.0 / 5
1690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما