حدادی:

وضعیت حاكم بر بازار كالاهای اساسی و مسكن قابل قبول نیست

وضعیت حاكم بر بازار كالاهای اساسی و مسكن قابل قبول نیست

به گزارش هم پیما نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه با وجود اختیارات نظارتی كه دولت داشته است وضعیت حاكم بر بازار و قیمت های افسارگسیخته كالاهای اساسی و مسكن قابل قبول نیست.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، علی حدادی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: تذکر اول بنده به آقای رئیس جمهور است بعد از گذشت شش سال با تمام اختیاراتی که دولت داشته است وضعیت بازار، کالاهای اساسی و مسکن قابل قبول نیست. چه کسی باید پاسخگوی این نابسامانی باشد؟
وی در ادامه خطاب به وزیر نیرو بیان نمود: امروز مردم نظرآباد مشکل جدی در تأمین آب آشامیدنی دارند و روستاهای طالقان با وجود سد طالقان که به مناطق مختلف دیگر حق آب می دهد با مشکل آب مواجهند. سد طالقان محدودیت زیادی را برای مردم شهرستان طالقان بوجود آورده است. مسئولین امور آب و نیرو این تذکرات را جدی بگیرند. سه درصد منابع درآمد سد طالقان طی 15 سال قبل برپایه قانون باید در منطقه هزینه می شد اما این اقدام صورت نگرفته است. چرا در حق مردم منطقه اجحاف می شود؟
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: جاده طالقان نیمه تمام باقی مانده است پروژه های کمربندی شهر نظرآباد بیمارستان هشتگرد و مسکن مهر هشتگرد احتیاج به دستور و رسیدگی فوری دارند.1399/03/26
15:17:52
5.0 / 5
1687
تگهای خبر: بازار , مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما