كاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریكا

كاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریكا

به گزارش هم پیما شركت هواپیمایی آمریكن ایرلاینز اخیرا برآورد و اعلام نموده است كه درآمدزایی آن در سه ماهه دوم سالجاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۰ درصد كاهش خواهد یافت.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، آمریکن ایرلاینز که بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان از لحاظ سایز ناوگان هوایی، تعداد مسافران جابجا شده و درآمدزایی به حساب می آید، اخیرا برآورد و اعلام نموده است که تحت تأثیر شیوع گسترده و بحران پاندمی کرونا درآمدزایی آن در دومین فصل از سالجاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل یک کاهش ۹۰ درصدی را تجربه خواهد نمود.
البته این در شرایطی است که تقاضا برای سفرهای هوایی در ماه جاری میلادی(ژوئن ۲۰۲۰) نسبت به ماه های پیش از آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته و امیدواری مدیران ایرلاین های فعال و مستقر در سرتاسر جهان هم به تبع آن نسبت به بهبود وضعیت پرواز و درآمدزایی شرکت های هواپیمایی مختلف رشد کرده است.
این شرکت هواپیمایی آمریکایی همینطور اعلام نموده است که ۵۵ درصد از ظرفیت پروازهای داخلی و ۲۰ درصد از ظرفیت پروازهای بین المللی خویش را در ماه آینده میلادی ژوئیه ۲۰۲۰ از سر خواهد گرفت. این بدان معناست که به صورت میانگین حدود ۴۰ درصد از خطوط و ظرفیت پروازی آمریکن ایرلاینز در ماه آینده میلادی باز خواهد گشت.
آمریکن ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی مستقر در ایالات متحده آمریکاست که دفتر مرکزی و مقر آن در شهر تگزاس واقع شده است.1399/03/24
14:21:02
5.0 / 5
1735
تگهای خبر: پرواز , سفر , شركت , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما