اسامی سرنشینان شناور غرق شده بهبهان

اسامی سرنشینان شناور غرق شده بهبهان

هم پیما: مدیر كل بنادر و دریانوردی خرمشهر اسامی هفت سرنشین شناور غرق شده ˮبهبهانˮ در آب های عراق را اعلام نمود.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، شب گذشته شناور باری بهبهان که بار سرامیک را از بندر خرمشهر به بندر ام القصر عراق می برد در حوالی خور عبدالله و نزدیکی بند ام القصر غرق شد و الان تیم جست و جو و نجات ایران و عراق در حال یافتن مفقودین و انجام هماهنگی های لازم برای بازگشت خدمه نجات یافته و متوفی این سانحه هستند.
نوراله اسعدی -مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر- در اینباره به ایسنا اظهار داشت: شناور حادثه دیده « بهبهان» که صبح امروز در آبهای ساحلی عراق در نزدیکی بندر ام قصر این کشور غرق شد هفت سرنشین داشت که یک سرنشین تابحال فوت شده و دو نفر دیگر مفقود شده اند. همینطور از این تعداد، چهار نفر توسط نیروهای امداد و نجات دریایی عراق نجات یافتند.
وی اضافه کرد: در این حادثه متاسفانه جمال مطرقی فوت شده که جسد وی از آب خارج شد. دو سرنشین دیگر به نامهای موسی مزرعاوی ۵۸ ساله از ایران و بیشت نیرمال ۲۷ ساله تبعه هندی مفقود شده اند که عملیات جست وجو و نجات برای یافتن اثری از آنها از بامداد امروز تابحال در حال انجام می باشد.
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر خاطرنشان کرد: در این حادثه عبدالشهید شویرد حمیداوی ۴۷ ساله، عبدالزهرا حاکمی ۵۵ ساله، محمد عثمانی ۴۲ ساله و علی عامری پور ۲۹ ساله نجات یافتند.

منبع:

1399/03/16
23:59:16
5.0 / 5
1559
تگهای خبر: بندر , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما