معاون وزیر راه و شهرسازی:

هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد

هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد

به گزارش هم پیما معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد، اظهار داشت: ما در دولت قصد تصدی گری در بخش مسكن را نداریم.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، عصر امروز یک شنبه در مسافرت حبیب اله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید سهند کلنگ زنی پروژه ۳۹۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند انجام شد.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در این مراسم اظهار داشت: سهند در میان شهرهای جدید کشور جزو شهرهای فرازمند و پیشرو است.
طاهر خانی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت های طرح اقدام ملی مسکن استفاده از بخش خصوصی است اظهار داشت: طرح اقدام ملی قالب های مختلفی دارد که یکی از آنها خود مالکی است و دولت در تأمین تسهیلات لازم برای ساخت مسکن ملی کمک خواهد نمود.
تولید مسکن نباید متوقف شود
وی اضافه کرد: هدف دولت تولید و عرضه مسکن پایدار می باشد و قصد تصدی گری ندارد و اگر تولید مسکن متوقف شود مطمئناً مشکلاتی در زندگی مردم به وجود خواهد آمد.
طاهرخانی شهر جدید سهند را به منظور زندگی با کیفیت مناسب دانست و اظهار داشت: با ساخت مسکن برای اقشار متوسط و کم درآمد و هم اتمام آزاد راه تبریز- سهند جامعه هدف بیشتری تحت پوشش قرار خواهد گرفت و کمک خیلی بزرگی برای تبریز خواهد بود.
وی در ارتباط با قیمت تمام شده واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند هم اظهار داشت: برآورد قیمت برعهده شورای مسکن استان است.
سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد
معاون وزیر راه و شهرسازی شهر سهند را جزو شهرهای فرازمند و پیشرو نام برد و اظهار داشت: شهر جدید سهند از لحاظ نقشی که در تولید مسکن دارد توانسته است برای کلان شهر تبریز نقش مهمی ایفا بکند.
وی اضافه کرد: شرکت عمران شهر سهند با عنایت به برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی که برای این شهر دارد چشم انداز ویژه ای در آینده نزدیک خواهد داشت و رشد سریع را تجربه خواهد نمود.
وی اضافه کرد: سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد و با اتفاقاتی که در دو سال گذشته در این شهر افتاده نتیجه هم افزایی مسئولین آن است و جای تقدیر دارد.


منبع:

1399/03/12
12:29:01
5.0 / 5
1741
تگهای خبر: توسعه , تولید , جت , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما