با امضای یك تفاهمنامه سه جانبه كلید خورد

سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در زیرساختهای ریلی و معدنی خراسان جنوبی

سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در زیرساختهای ریلی و معدنی خراسان جنوبی

به گزارش هم پیما قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تفاهم نامه همكاری امضا كرد.به گزارش هم پیما به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه بخش صنعت و معدن و در جهت اجرای سند چشم انداز ۱۴۰۴، روز سه شنبه (۳۰ اردیبهشت ماه) در مراسمی با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و داوود شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان، تفاهم نامه سه جانبه ای به امضا رسید.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در این نشست اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از مستعدترین استان ها و از مهمترین استان های مرزی است و هنگامی که حضور پررنگ تر قرارگاه خاتم در این استان عنوان شد ما از این مورد استقبال کردیم.
محمد اضافه کرد: با عنایت به این که در حوزه حمل و نقل ریلی، توسعه زیرساخت های شهری، کشاورزی و توسعه صنعت و معدن امکان همکاری قرارگاه خاتم با این استان وجود دارد تفاهم نامه ای تنظیم و به امضا رسید تا بر مبنای تعهدات فی درخلال با جدیت به حوزه اجرا وارد شویم.
استاندار خراسان جنوبی هم تصریح کرد: با امضای این تفاهم نامه امکان حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در استان فراهم خواهد شد تا هم در حوزه مطالعات و اکتشاف و هم در حوزه فرآوری محصولات معدنی که در اولویت نظام و دولت می باشد از توانمندی های قرارگاه در جهت رشد و توسعه این استان مرزی استفاده گردد.
معتمدیان اظهار داشت: در سالی هستیم که مزین به نام «جهش تولید» است، در نظر داریم تا با اجرای این تفاهم نامه بتوانیم افزایش تولیدات معدنی و اشتغال آفرینی را در استان شاهد باشیم.

1399/03/01
12:42:41
5.0 / 5
1738
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما