رایزنی ها نتیجه داد

نخستین پرواز خارجی پساكرونا ازسرگرفته شد

نخستین پرواز خارجی پساكرونا ازسرگرفته شد

هم پیما: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد پروازهای برنامه ای تهران - آمستردام در ایام پنج شنبه هر هفته آگاهی داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام نمود: با پیگیری های این شرکت، موافقت مقامات بهداشتی و صدور مجوز پرواز از طرف هواپیمایی کشوری هلند، "هما" پروازهای برنامه ای خودرا مجدداً به فرودگاه آمستردام برقرار می کند.
این پروازها با کسب مجوز از وزارت بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، روزهای پنج شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه آمستردام انجام می شود.
بر اساس مجوز صادر شده، شهروندان کشور هلند، دارندگان کارت اقامت، ویزای بلندمدت و افرادی که ویزای (MVV) تایپ D دارند، شهروندان اتحادیه اروپا، انگلیس و سوئیس، دیپلمات ها، اعضای سازمان های بین المللی، سازمان های بشر دوستانه و پرسنل نظامی، دیپلمات هایی که از وزارت امور خارجه ایران نامه ای در خصوص آغاز فعالیت در کشور هلند داشته باشند، کادر بهداشت و درمان، پرسنل بخش حمل و نقل کالا و کارگران مرزی، افرادی که به دلیلهای غیرمترقبه خانوادگی نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات دلیلهای خودرا ارائه کنند، افرادی که به دلیلهای فوریتی یا مسائل بشردوستانه نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات مربوطه را ارائه نمایند و مسافران ترانزیت که دارای بلیت تأیید شده در همان روز در راه دوم باشند، می توانند به هلند مسافرت کنند.
پروازهای برنامه ای «هما» در ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه روزهای پنج شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام و در ساعت ۱۲ به وقت محلی وارد فرودگاه آمستردام می شود.
این پرواز، همان روز در ساعت ۱۴ به وقت محلی فرودگاه آمستردام را ترک و در ساعت ۲۱ و ۵۵ دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می شود.
متقاضیان این سفر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس گرفته و جهت تهیه بلیت به دفاتر "هما" در تهران و آمستردام مراجعه کنند.


منبع:

1399/02/23
13:58:30
5.0 / 5
1840
تگهای خبر: پرواز , سفر , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما