اعتبار ۷۰ میلیاردی توسعه زیرساخت های گردشگری روستاهای استان بوشهر

اعتبار ۷۰ میلیاردی توسعه زیرساخت های گردشگری روستاهای استان بوشهر

به گزارش هم پیما بوشهر معاون عمران روستایی اداره كل بنیاد مسكن استان بوشهر از اختصاص ۷۰ میلیارد ریال با هدف تقویت و توسعه زیرساختهای گردشگری در ۱۰ روستا اطلاع داد.


غلامرضا زارعی با اشاره به اینکه مطالعات روستاهای یاد شده انجام شده است، اضافه کرد: تقویت زیرساخت های گردشگری این روستاها برای جذب گردشگر و توسعه صنعت توریسم مورد توجه قرار دارد و الان در حال انتخاب پیمانکار هستیم.
وی خاطرنشان کرد: ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی تخصیص داده شده و اعتبارات ملی هم به آن افزوده خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: جاده سازی، ایجاد پارک های روستایی با رویکرد گردشگری و محوطه سازی مراکز محلات همچون پروژه های مهم در این راستا هستند.
معاون عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر تاکید کرد: زیرساخت های گردشگری اولویت مهمی است که می تواند توسعه گردشگری را شتاب بخشد.
زارعی با اشاره به اینکه استان بوشهر باید از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل گردد، اضافه کرد: این هدف جز با توسعه زیرساخت ها مهیا نمی گردد.
وی نقش بنیاد مسکن را در عمران و آبادی روستاها و پیشگیری از مهاجرت مردم روستاها به شهرها مهم خواند و اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانسته در توسعه و پیشرفت روستاها از آغاز پیروزی انقلاب گام های موثری بردارد.1399/02/09
23:53:10
5.0 / 5
1912
تگهای خبر: توسعه , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما