20 هزار واحد صنفی در سامانه سلامت ثبت نام كردند

20 هزار واحد صنفی در سامانه سلامت ثبت نام كردند

هم پیما: قم معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم از ثبت نام بیست هزار واحد صنفی در سامانه سلامت خبرداد.


مهرداد غضنفری در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم كه در سالن جلسات كرامت استانداری انجام شد از ثبت نام 26 واحد صنفی كه مجاز به رعایت پروتكل ها خبرداد و اظهار داشت: 77 درصد در سامانه ثبت نام كرده اند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم اضافه كرد: برمبنای اطلاعات واصله قریب به 20 هزار واحد صنفی در سامانه سلامت ثبت نام كرده اند كه انجام این كار رشد دو برابری را نسبت به روز قبل تر نشان می دهد
غضنفری اشاره كرد: محوركار تعاملی و گفت و گو با واحدهای صنفی و هیئت امنای بازار بوده است. پروتكل های مربوطه باتوجه به وضعیت بیماری در ایام آینده ابلاغ خواهد گردید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم بیان كرد: اطلاع رسانی به شیوه های مختلف انجام و بازرسی ها و نظارت بر واحدهای صنفی به دقت انجام می شود، حتی جاهایی كه لازم بوده با بعضی از صنوف برخورد شده است.
غضنفری با اعلان اینكه مسئولیت ثبت نام در سامانه سلامت به عهده اصناف و صمت است، اضافه كرد: در اطلاع رسانی برای ثبت نام در این سامانه از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما و گاهی نیز از شیوه های گشت بهره برده ایم تا همه صنوف در این سامانه ثبت نام كنند.
منبع:

1399/01/28
13:38:41
5.0 / 5
2143
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما